• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
CATARZI

Moda aksesuarı üretiminde çığır açan 110 yıllık köklü şirket Flippo Catarzi, Olderigo Catarzi tarafından oğlunun ismi verilerek kurulmuştur. İtalyan stilini geleneklere ve nesilden nesile aktarılan bilgiye bağlı kalarak moda tutkunlarına anlatmaya çalışan Flippo Catarzi’yi, şimdilerde Olderigo’nun torunlarının büyüğü Maurizio ve eşi Stefania yönetiyor. Her geçen gün başarısını katlamaya devam eden Flippo Catarzi, dünyanın bir ucundan diğer ucuna şapka üretimine devam ederek uluslararası pazarın aranan yüzü olmaya devam ediyor. Şapkayı bir aksesuarın ötesinde bir efsaneye dönüştüren bu büyülü koleksiyonu, Vakkorama farkıyla keşfedip, göz alıcı bir stil yaratabilirsin.


Kusursuz El İşçiliği


Mükemmel İtalyan işçiliğinin ön planda olduğu ve senin stilini yansıtan eşsiz şapka tasarımları, saman veya doğal liflerden üretiliyor. Bu şekilde üretilen şapkalar tığ ile dokunabiliyor. Bir hayli zahmetli olan bu işleme alternatif olarak geliştirilen presleme yöntemi ile marka,  kaliteyi ön plana çıkarmasının yanında özgün tasarımlarını ortaya koyarak seni tam kalbinden vuracak modellere imza atıyor. Aynı zamanda yün, lapin, deri, ipek ya da kaşmirden üretilen keçe şapkalar geleneksel yöntem ile son derece özenli bir şekilde üretiliyor. Flippo Catarzi seçkisindeki birbirinden sofistike şapka tasarımları, şıklık ve trend yarışında seni bir adım öne çıkararak moda tutkunu körüklüyor.


Eşsiz ve Zamansız Tasarımlar


Flippo Catarzi ürünlerinin en fazla öne çıkan özelliği her birinin eşsiz olması. Mükemmel el yapımı şapkaların her birinde usta ellerin farklı yorumu detaylara inildikçe bu zamansız aksesuarları benzersiz kılıyor. Geleneksel el sanatının her zaman çağı yakalayan yenilikçi teknikler ve kumaşlarla buluşması, bu seçkin şapkaları zamanın ötesine taşıyarak her dönem için dolabının en stil aksesuarları arasında yer almasını sağlıyor. Samandan ipeğe kadar malzemedeki zenginlik el boyamaları, özel dikiş teknikleri ve minimal aksesuarlarla tamamlanarak şapkaları birer efsaneye dönüştürüyor. Sen de stilinde mükemmel uyumu yakalamak için, bu benzersiz aksesuarlara Vakkorama ayrıcalığıyla ulaşabilirsin.


Sadece Sana Özel Bir Şapka Seç


Stiline hareket katacak dinamik bir aksesuar için son noktayı Flippo Catarzi koleksiyonu ile koyabilirsin. Her biri birbirinden özel yetenekli ellerden çıkan şapka modelleri içerisinden, seni ve tarzını yansıtan favori ürününü seç! Şapkanın başında mükemmel bir uyum sağlaması için ayarlanabilir grogen ile istediğin görünümü yakalayabilirsin. Bir dünya markası Flippo Catarzi seçkisinin özel ürünlerine Vakkorama ayrıcalıklı fiyatları ile sahip olabilir, dolabında bu şık aksesuarlar için hemen yer açabilirsin. Belki de stilini bildiğin moda tutkunu yakın dostların için, onların kalbini fethedecek bir hediye seçebilirsin.