• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
22 adet ürün bulundu
CARNIVAL TOYS

Kusursuz İtalyan işçiliğinde hayat bulan Carnival Toys'un dikkat çeken tasarımlarıyla parti ve festivallere hazır ol! Karnavallara uygun olarak tasarlanan kostümler, peruklar veya maskelere sahip koleksiyon ile özel günlerin ve gecelerin parlayan yıldızı olabilirsin. Kostüm setlerinden şapka ya da asa gibi tamamlayıcı aksesuarlara kadar farklı tasarımlar ile parti ve festivallerde çarpıcı bir stile sahip olabilirsin.


Festival ve Partilere Uygun Kostümler


Her partiye ve festivale uygun geniş bir tasarım çeşitliliği sunan Carnival Toys, eğlenceli anların vazgeçilmezlerinden oluyor. Tasarımlar kimi zaman ünlü bir film yıldızına, kimi zaman da korsan ya da cadı görünümüne kavuşulmasına yardımcı oluyor. Farklı yaş ve zevklere uygun olarak tasarlanan Carnival Toys kostümleriyle kılık değiştirebilir, ürünleri maskeli parti ve karnavallarda kullanabilir, cosplay etkinliklerinde olmak istediğin karaktere hayat verebilirsin. Mahkum ya da savaşçı gibi farklı rollere bürünebileceğin modellerde, uzaylı veya firavun kostümleriyle de hayal gücünü konuşturabilirsin. Cadı süpürgesi, gözlük, pelerin veya kirpik gibi farklı aksesuarlarla kostümünü tamamlayabilirsin. 


Her Konsepte Özel Maskeler


Geleneksel ya da modern maskelerden oluşan koleksiyonlarla her zevke hitap eden Carnival Toys, tema partilerinin tamamlayıcısı oluyor. Tiyatro gösterileri için de uygun olan maskeler, tüy ve dantel dokunuşlarla şık bir görünüm elde edilmesini sağlıyor. Korkunç bebek ya da adam maskeleriyle sevdiklerine hoş bir şaka yapabilir ya da katılacağın partinin yıldızı olabilirsin. Cadı maskelerinden korkunç adam ya da yaşlı kadın maskelerine, kurt gibi farklı hayvan tasarımlarından kuru kafalara kadar farklı temalara sahip maskeler arasından kendi tarzına uygun olanı seçebilirsin. Rahat kullanım sunan maskelerle festival veya karnavallara hazırlanarak istediğin görünümü elde edebilirsin.


Farklı Görünümler İçin Özel Tasarımlar


Carnival Toys, doğru aksesuarları seçerek karnaval kostümlerinin mükemmel bir hale gelmesini sağlıyor. Renkli peruklarda kullanılan özel ipliklerle gerçek saç yapısı sunan tasarımlar, rahat bir kullanım olanağı tanıyor. Beyaz, gri ya da uzun ve kısa peruklarla son derece gerçekçi bir görünüm elde edebilirsin. Farklı uzunluklar, şekiller ve renklerden oluşan peruk, bıyık ya da sakalların yanında, bürünmek istediğin karaktere özel aksesuarlarla da görünümünü tamamlayabilirsin. Metal yüzükler, kolyeler, elf kulakları veya kılıç ve şapkalarla festival ve partilerde tüm dikkatleri üzerine toplayabilirsin. Birbirinden farklı süslemelere ve renklere sahip karnaval maskeleri, farklı partilere göre tasarlanan kostümler ve aksesuarlar seninle... Parti, festival ya da karnavallarda Carnival Toys koleksiyonuna ait tasarımlarla tüm dikkatleri üzerine çekebilir, istediğin ürüne Vakkorama ayrıcalıklarıyla sahip olabilirsin.