• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
26 adet ürün bulundu
C/MEO

2010 yılında kurulan C/MEO COLLECTIVE, ilham verici baskılar, birinci sınıf kumaşlar ve güçlü silüetler ile kendi özgün estetiğini yaratıyor. Yarattığı her parçayı giyilebilir inovasyon olarak ele alan marka, her zaman güzelliği ve formu savunan çok yönlü tasarımları müthiş bir terzilikle ortaya koyuyor. İnovatif tasarımlar yaratma konusunda istikrarlı tutumu C/MEO COLLECTIVE'in Avustralya ve küresel moda sahnesindeki güçlü konumunu destekliyor. Vakkorama ayrıcalığı ile keşfedebileceğin bu benzersiz koleksiyon, renkli baskılar, şekiller ve benzersiz formlardan ilham alıyor. 


Desenler ve Renklerin İnovasyonla Buluşması


Rengarenk ve benzersiz desenleri, beklenmedik formlarla koleksiyonlarına uyarlaması, marka karakterinin en güçlü yanlarından birini oluşturuyor. Marka moda trendlerini takip ederek tartışmasız tasarımlar yaratmak yerine, sahip olduğu materyalleri yaratıcıkla bir araya getirerek kendi estetik anlayışını yaratıyor. C/MEO COLLECTIVE moda endüstrisinin sıklıkla başvurduğu çiçek desenini çarpıcı formlar ve renk paleti ile bir araya getirerek sınırları zorlayan özgün bir stil yaratıyor. Baskılı kumaşlara koleksiyonunda yoğun olarak kullanan marka, farklı desenleri eşleyerek beklenmedik tasarımlara imza atıyor. Alıştığın her şeyi geride bırak; C/MEO COLLECTIVE seni tanıdık formların ötesinde yenilikçi bir stil yolculuğuna davet ediyor. 


C/MEO COLLECTIVE Kızından İlham Al


Desenleri, renkleri, formları yenilikçi bir tasarım anlayışı ile yorumlayan marka, kendine özgü estetik anlayışı ile C/MEO COLLECTIVE kızına hayat veriyor. C/MEO kızı, kültürel hayatla kurduğu bağlar sayesinde rakiplerinden her zaman bir adım önde yürüyor. Onu yepyeni bir serginin açılışında görebilir, muhitte açılan yeni barın ilk konuklarından biri olarak tanıyabilirsin. C/MEO kızı, yeniye olan tutkusuyla risk almaktan kaçınmıyor, konu moda olduğundaysa pervasız davranmayıp yarattığı stil ile arkadaşları için ilham kaynağı haline geliyor. Otantik tarzı ile farklılaşan C/MEO kızı her zaman zevklerine sadık; neyi sevdiğini, ne istediğini ve özgün stilini nasıl yansıtabileceğini biliyor. C/MEO kızının kıyafetleri kendi tarzında yorumlaması, markanın tasarımlarına ilham veriyor ve yenilikçi yanını güçlendiriyor. 


Günden Geceye Eşlik Eden Zengin Koleksiyon


Sıra dışı çizgisi, formları kullanmaktaki yenilikçi tutumu ve kullandığı kaliteli materyaller ile moda endüstrisine ilham veren C/MEO COLLECTIVE, günden geceye stilini cesaretle yansıtabileceğin zengin bir koleksiyon yaratıyor. Vakkorama ayrıcalığı ile keşfedebileceğin bu benzersiz koleksiyonda, günlük olmazsa olmaz parçalar, profesyonel hayatında kullanabileceğin görünümler, seni partinin en havalı kızına dönüştürecek zamanın ötesinde tasarımlar kendine yer buluyor. Dinamik desenleri, inovatif formlarla buluşturan marka, seni yeniye olan tutkusuna eşlik etmeye davet ediyor.