• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
Filtre
FİLTRE
28 adet ürün bulundu
BRICKTOWN

Atari oyunlarının hüküm sürdüğü 90'lı yıllara dönüş yapan Bricktown, içindeki çocuğu vintage ruhuyla yaşatıyor. Piksellerin dünyasından çıkıp gelen tasarımlar, sportif giyimin farklı kategorilerindeki tasarımlara hayat veriyor. Kıpır kıpır, enerjik bir tarzı temsil eden modeller, kendini özgür hissedeceğin anları başlatan düğmeye basıyor.


Nostaljik Yolculuk


Bilgisayar oyunlarının başlangıç dönemlerinden izler taşıyan Bricktown ürünleri, tasarımcısının eğlenceli ve çocuksu tarzını ortaya koyuyor. Bilgisayar tutkunları için vazgeçilmez kıyafetler olan esnek sweatshirt, kapüşonlu hoodie ve t-shirt'ler üst giyim; spor pantolonlar da alt giyim çeşitlerini oluşturuyor. Tamamen konfor ve rahatlığı ön plana çıkaran tasarımlar, logo ve desenlerin kullanımında minimal felsefeden yararlanıyor. Yüksek kaliteli kumaşın rahatlığını sonuna kadar yaşatan ürünler, kullandıkları görsellerin hazırlanmasında farklı bir yol izliyor. Tamamı organik iplikler kullanılarak işlenen nakışlar, yarattıkları görsel etkinin kat be kat artmasını sağlıyor.

Her biri sanat eseri niteliğindeki işlemeler, hayranı olduğun oyun karakterlerini ve nesneleri canlıymış gibi gibi üzerinde taşımana imkan tanıyor. Yazı ve karakterlerin hazırlanmasında kullanılan işleme tekniği, görselleri en küçük ayrıntısına kadar hissetmene destek oluyor. Her adımda konfor odaklı çalışılan kıyafetler, yalın çizgilerin lüks ve ihtişamlı bir hal alabileceğini kullanıcılara kanıtlıyor. Rahat kalıplarıyla casual tarzı destekleyen, spor giyimle uyum yakalayan kıyafetler, zahmetsiz giyim konusunda eşsiz birer alternatif haline geliyor. Hayranlık duyulan nostaljik oyun karakterlerini gururla üzerinde taşıyacağın Bricktown koleksiyonu, tüm canlılığıyla seni çağırıyor.


Oyun Şimdi Başlasın


Oyuncu kimliğini açığa çıkaran ürünlerle macerana yepyeni bir başlangıç yapmak elinde. Dokuları ve işlemeleriyle aşık olacağın, üzerinden hiç çıkarmak istemeyeceğin tasarımlar, bir kıyafetin yaratabileceği en büyük hazzı sana yaşatıyor. Klasik ölçülere göre daha geniş ve esnek kalıpların kullanıldığı koleksiyon, hoodie ve t-shirt birlikteliği için arzuladığın farklı kullanım kombinasyonlarını elde etmeni sağlıyor. Tamamen tek renk olarak hazırlanan kıyafetler, diğer Bricktown modelleriyle bir araya geldiğinde harika bir renk uyumu yakalıyor. Bricktown tasarımları, günlük giyimin olmazsa olmazı sneaker ve jean pantolonlarla sportif şıklığın zirvesine ulaşman için gerekli olan her detayı önüne seriyor.

Her biri geçmişe yolculuk yapmanı sağlayacak Minionlar ve Süper Mario işlemeleri, sahip oldukları görsel ayrıntılarla yaratıcılığının  gelişmesine katkıda bulunuyor. Desen ve ürün renklerini mükemmel şekilde eşleştiren tasarımlar, sırt, göğüs ve kol bölgelerine yerleştirilen işlemelerin etkisini kat kat artırıyor. Saf organik pamuk kullanılarak ve hassas süreçlerden geçirilerek şekil verilen koleksiyon ürünleri, kırışmaya karşı dayanıklı dokuları sayesinde hareketlerine özgürlük kazandırıyor. Canlılığını kaybetmeyen 3D işlemeler ve  spor stilini tamamlayan şapka modelleri, sokak modasına göz kırpan detayların keyfini çıkarmanı sağlıyor. Günümüz yetişkinlerinin geçmişine yolculuk yaparak onların tarzlarını hissetmek için tek yapman gereken, Vakkorama'nın Bricktown koleksiyonuna hemen göz atmak!