• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
BERA

2016 yılında kurulan Bera, sanatı lüksle buluşturan güçlü çizgisi ile moda dünyasında kendine yer açıyor. Zaman içinde eski önemini yitirmeye başlayan geleneksel el sanatlarını, çağdaş bir formla yeniden canlandıran marka, takılabilir bir sanat formu yaratıyor. Vakkorama ayrıcalığı ile keşfedebileceğin seçkin parçalardan oluşan Bera koleksiyonu, günlük stillerinin ve davet görünümlerinin vazgeçilmezi olmaya, parti için seçtiğin kıyafetleri kusursuzca tamamlamaya geliyor. 


Güçlü, Feminen ve Modern


Güçlü marka kişiliğini tasarımlarına cesaretle taşıyan Bera, metal ve deriyi bir araya getirdiği olağan dışı çantaları ile stil sahibi kadınlara eşlik ediyor. Tüm tasarımlarında sürdürdüğü feminen stilleri, zamanın ötesinde çanta modelleri ile harmanlayan marka, her kadının kalbini çalmaya oynamıyor, kendi Bera kadınını yaratıyor. Geometrik formları kontrast renklerle tasarımlarına taşıyan Bera, gelenekten aldığı gücü bugünün ihtiyaçları ile birleştirerek stilize ediyor. Seçkin marka kimliği, zamanın ötesinde tasarımları, kullandığı yüksek kalitedeki malzemeleri sayesinde Bera, senin için lüks bir dünyanın kapılarını aralıyor. 


Kalite ve Zarafeti Buluşturan El İşçiliği


Her parçası özel olarak geleneksel el işçiliği ile Türkiye’de üretilen Bera çantaları, çok kültürlü coğrafyasının ona sunduğu zenginliklerden besleniyor. Marka, yüzyıllar boyunca Anadolu'da gizemini koruyan el sanatlarını premium kalite deri ve gümüş detaylarla tasarımlarına taşıyor. Her biri özenle üretilen zamanın ötesinde tasarımlar, kalite ve zarafeti harmoni içinde kentli kadının beğenisine sunuyor. Modern el işçiliğini geçmişin köklü mirası ile bir araya getiren Bera, zanaatkarların usta dokunuşları ile özgün parçalar ortaya koyuyor. Kadının üretkenliğinden ilham alan marka, üretimden pazarlamaya her aşamada kadın gücünden destek alarak duruşunu kuvvetlendiriyor. 


Benzersiz Bera Koleksiyonunu Keşfet


Çağdaş formları ve materyalleri göz alıcı şekilde bir araya getiren tasarımları ile Bera çantalar, lüksü sanatla buluşturuyor. Koleksiyonun öne çıkan tasarımlarının yer aldığı Tiny serisi, yalın çizgisi ile modern görünümleri eşsiz bir biçimde tamamlarken ince düşünülmüş fonksiyonel detayları ile de konfor sağlıyor. Dilersen zincir kulpu ile omuz çantası olarak değerlendirebileceğin bu özel tasarımı, ayarlanabilir deri kemeri ile kullanarak sıra dışı stiller yaratabilirsin. Zarif ve elegan marka karakterini her detayında yansıtan Fara serisini Vakkorama aracılığı ile keşfedebilir, premium bir deneyim yaşarken tarzını cesurca yansıtabilirsin. Yeşil, siyah, karamel gibi pek çok renk seçeneği bulunan bu seçkin tasarımları, farklı kulp seçenekleri ile hem günlük stillerinde hem özenli buluşmalarda kullanabilirsin. Zamanın ötesinde tasarımı, zarafeti ile seni bir Yunan tanrıçası gibi hissettirecek Bera, geleneği çağdaş formla dönüştürmenin en güzel örneğini sunuyor. El ve omuz çantası olarak kullanabileceğin zarif tasarımlar, feminen stilleri güçlü bir çizgiyle vurguluyor.