• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
BAND OF OUTSIDERS

Erkek giyimin öncü markalarından biri olan Band of Outsiders, 2004 yılında Scott Sternback tarafından kuruluyor. Tüm zamanların klasiklerini kendine özgü moda estetiği ile dönüştüren marka, kendi kült parçalarını yaratıyor. Sanattan, sokaktan, tarihten, doğadan ilham alarak herkes için kıyafetler tasarlayan marka, sana renk tutkusu, iyi yerleştirilmiş sinematik referanslar ve doğru Oxford gömleğini bulmanın getirdiği sevinci vadediyor. Vakkorama ayrıcalığı ile keşfedebileceğin Band of Outsiders, yarattığı koleksiyonlar ile erkekler için günlük görünümleri kusursuzlaştırıyor. 


Çarpıcı Bir Moda Yaklaşımı


Scott Sternback'in giyime olan tutkusundan doğan marka, tasarım ve kaliteden ödün vermeden demokratik bir moda deneyimi yaşamanı hedefliyor. Renkler, kumaşlar ve tarihle kurulan ilişkiyi tasarımlarında birer enstrüman olarak kullanan marka, kendi topluluğunu yaratmayı hedefliyor. Her gün için tasarladığı parçalarla kusursuz bir deneyim yaşatan Band of Outsiders, seninle eğlenmeye, sana hikayeler anlatmaya ve seni hayatın monotonluğundan kaçırmaya geliyor. Akılcılık, bütünlük, iyimserlik ve saflık gibi kavramları modaya uyarlayan marka, ilhamını bütün dünyadan alıyor. Gözünü şehirlere, şehirlerde yaşayan insanlara, şehirli insanın her gün gördüğü imajlara çeviriyor ve bu imajların farklı coğrafya ve kültürdeki insanları nasıl bir araya getirdiğine odaklanıyor. Bu sonsuz çeşitlilik içinde yarattığı parçalarla bir ilişki kurmayı hedefleyen Band of Outsiders, tüm dünya için pratik, konforlu ve kaliteli tasarımlar ortaya koyuyor. 


Bir Enstrüman Olarak Renk ve Kumaş


Tüm dünya için ulaşılabilir bir moda anlayışı yaratan Band of Outsiders, renkleri ve kumaşları birer enstrüman gibi kullanarak benzersiz ritimlerle ruhunu harekete geçiriyor. İyi bir hikaye anlatıcısı olan marka, özgür renk kullanımları, kumaş ve kalıpları dönüştüren yenilikçi estetik anlayışı ile moda dünyasından ayrışıyor. Seni her gün giydiklerinden keyif almaya davet eden Band of Outsiders, desenleri, baskıları ve her tonu ile renkleri korkusuzca koleksiyonunda kullanıyor. Sarı, turuncu ve mavinin en canlı tonları ile havuz başı partilerine eşlik eden marka, günlük görünümleri gerçeküstü motifler barındıran tişört ve gömleklerle hareketlendiriyor. İzlenmekten ve beğenilmekten hoşlanan erkekler için renkleri korkusuzca bir araya getiren marka, modern, şehirli ve özgür ruhlu görünümler yaratıyor.