• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
BAMBOO CUP

Bulgaristan'da doğan Bamboo Cup, doğada çözünebilen ve geri dönüştürülebilen çevre dostu ürünleri sayesinde doğa ile uyum içinde bir yaşam tarzını mümkün kılıyor. Toplum ve doğa için en iyisini hedefleyen marka, fonksiyon, tasarım ve sorumlu üretimi bir araya getiriyor. Okulda, iş yerinde, toplu taşımada, arabada favori içeceğini yanında taşıyabileceğin Bamboo Cup çeşitleri, Vakkorama ayrıcalığı ile beğenine sunuluyor.


Bamboo Cup'ı Keşfet


Organik ve doğal olarak steril bambu liflerinden üretilen Bamboo Cup, 400 ml kapasitesi ile favori içeceklerini keyifle ve doyasıya tüketmeni sağlıyor. İster soğuk ister sıcak olsun, Bamboo Cup ile içeceklerinin ısısını koruyabilir ve her yudumun keyfini çıkarabilirsin. Dış yüzeyde yer alan sleve sayesinde elini ısı etkisinden koruyarak içeceğini kolayca taşıyabilirsin. Yeniden kullanılabilir olan Bamboo Cup ile ürettiğin atık miktarını azaltabilir, daha yeşil bir dünya için sorumluluk alabilirsin. Doğaya bırakıldığında çözünerek hiçbir yaşam formunu incitmeden ait olduğu yere geri dönen ürün, BPA ve petrokimya içermediği için yalnızca doğayı değil, senin sağlığını da önceliklendiriyor.


Her Yudumda Doğaya Saygı


Sıcacık bir kahve ile güne enerjik bir başlangıç yaparken, sıcak bir yaz gününde ev yapımı içeceğinle ana serinlik katarken doğa dostu Bamboo Cup ile gezegene yardım elini uzatabilirsin. Doğada çözünebilir organik bambu liflerinden üretilen ürünleri, senin için ömrünü tamamladıktan sonra, bardağını parçalara ayırıp üzerine sıcak su dökerek organik bir kompost içine bırakabilir, yaşamın döngüsünü tamamlamasına izin verebilirsin. Kapak ve sleve kısmı doğada çözünebilir değildir; ancak ürünün bu parçalarını da plastik toplama ünitelerine bırakarak geri dönüştürebilirsin. Bamboo Cup'ın çevre dostu tasarımlarını uygun koşulları sağlayarak 3-4 yıl boyunca keyifle kullanabilirsin. Hiç eskimesin isteyeceğin ürünün kullanım ömrünü, kullandıktan hemen sonra yıkayarak ve içinde uzun süre içecek kalıntısı bırakmayarak uzatabilirsin.