• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
BACON

Ünlü İtalyan moda markası Bacon, Vakkorama'nın büyüleyici stiliyle bir araya geliyor. Şehirli modern kadının çizgisine eşlik eden tasarımlarıyla gerçek bir stil ilhamı veren Bacon, Vakkorama koleksiyonlarında güçlü metropol kadınıyla buluşuyor. Ürünlerin tasarımlarında ana temayı oluşturan fütüristik detaylar, adeta sıra dışılığın da kodlarını yansıtıyor. Sen de bu ilhamı gardırobuna taşımak için, Vakkorama'nın zengin ürün seçkisine göz atabilirsin.


Modaya Sıra Dışı Yaklaşımlar


Bacon, tasarladığı farklı konseptteki ürün modelleriyle benzersiz bir stil vadediyor. Hacimli montlar, gösterişli tarzıyla sokak stiline yepyeni bir hava kazandırırken bu yüksek hacim esintisi zarafetinden bir doz bile ödün vermiyor. Orman meyvelerinin iştah açıcı renklerinden ilham alınarak tasarlanmış koleksiyonların renk skalasında, pastel ve elegan renk seçeneklerine de yer veriliyor. Trend stillerin moda kulvarını belirleyen tasarımlar, Bacon dokunuşlarıyla Vakkorama koleksiyonlarında sunuluyor. Sen de bu ayrıcalıklı ve maksimum şıklık dozuna sahip ürün modellerinin avantajlarından yararlanabilir, girdiğin tüm ortamlarda bakışları üzerinde toplayabilirsin. Oversize hacimli mont tasarımlarını, günün her saatinde ve gündüzden geceye uzanan sosyal yaşamının her anında kullanabilirsin. Bununla birlikte daha hızlı, dinamik ve hareketli olmak istediğin zamanlar için, bomber montların sportif şıklığından da yararlanabilirsin. 


Bacon Çizgisinin Stil Kodları


İtalyan devi Bacon, sürekli olarak yenilediği koleksiyonlarıyla gerçek moda ikonlarına ilham kaynağı oluyor. 90'ların stiline övgü dolu göndermeler yapan tasarımlarıyla beğeni kazanan tasarım öncüsü, yenilikçi materyalleri dış giyimin havalı stiline profesyonelce dahil ediyor. Kaz tüyü dolgularla hazırlanmış ve yumuşacık bir dokunuşla temas edebileceğin ürünlerle, kış boyunca sen de kendini sıcacık ve özgür hissedebilirsin. İtalya'da tasarlanan ve butik olarak hazırlanan modeller, şirketin Romanya'daki özel üretim tesislerinde tasarım haline dönüşüyor. Her bir adımı özenle takip edilerek hazırlanan modeller, benzersiz ve bir o kadar çarpıcı görünümleriyle Bacon stilinin güçlü değerlerini gerçek moda ikonlarının yaşam tarzına yansıtıyor.