• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
149 adet ürün bulundu
ARCHIVE BY AW

2014 yılında İstanbul'da doğan Archive By AW, güçlü çizgisinden doğan alışılmadık tasarımları ile aksesuar dünyasına yeni bir soluk getiriyor. Tasarımlarında değerli metalleri, taşları, deri ve boncukları bir araya getiren marka, kendine has tavrıyla stilini tamamlıyor. Küçük dokunuşlarla fark yaratmayı seviyorsan, kendi tarzını cesaretle yansıtmaktan kaçınmıyorsan, zengin koleksiyonuyla zamana meydan okuyan tasarımlara imza atan Archive By AW, Vakkorama ayrıcalığı ile keşfedilmeyi bekliyor.


Stilini Tamamlayacak Benzersiz Aksesuarlar


Archive By AW, yüksek kaliteli ve dayanıklı malzemelerden ürettiği aksesuarları benzersiz formlarda beğenine sunuyor. Hem günlük görünümlerini tamamlayabileceğin hem de özel anlara ışıltı katabileceğin tasarımları ile stilinin cesur taşıyıcılarından biri oluyor. Modern, bohem, fütüristik... Hangi tarza sahip olursan ol, Archive By AW koleksiyonunda seçimlerini tamamlayacak bir aksesuar mutlaka bulabilirsin. Farklı boyut ve motifte uçlara sahip kolyeleri günlük görünümlerine dahil edebilir, özel buluşmalar için değerli metallerden üretilen bileklik ve yüzükleri tercih edebilirsin. 


Farklı Materyalleri Buluşturan Eşsiz Tasarımlar


Marka, değerli metallerden deriye, renkli boncuklardan taşlara tasarımında kullandığı farklı materyallerle seçkin bir harmoni yakalıyor. Boncuk ve iplerin özgün birlikteliğinden doğan tasarımlar ile günlük stillere hareket katan koleksiyon, değerli metallerin dahil olduğu tasarımlarla asil görünümleri tamamlıyor. Deri ve metalin birlikte kullanıldığı bileklik tasarımları zahmetsiz şıklığın ilk adresi olurken markanın kendine has çizgisini taşıyan gümüş ve oksit küpeler ise sıra dışı tarzları ile aksesuarlarına bakış açını değiştirmeye geliyor. Aynı tasarımı farklı materyallerle beğenine sunan Archive By AW gümüş, altın, rose altın, oksit gibi seçenekler arasından seçimi sana bırakıyor.