• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
Filtre
FİLTRE
0 adet ürün bulundu
ANAIS & MARGAUX

İki kız kardeşin, 50 sene boyunca Haute Couture için modelist olarak çalışan amcalarından aldıkları ilhamla, çocuk yaşlarda temelini attığı Anais & Margaux, 2015 yılından itibaren kendi tarihini yazmaya başlıyor. Modanın kalbi Paris’te doğan ve “Zarafeti hisset!” sloganıyla moda dünyasına güçlü bir giriş yapan marka, seni zarafeti ve enerjiyi aynı anda üzerinde hissetmeye çağırıyor.  


Zamansız ve Şık Tasarımlara Şans Ver


İlk koleksiyonunu piyasaya takdim ettiği 2015 tarihinden beri marka, çizgisini zamansız, basit  ve şık olandan yana tanımlıyor. İlhamını ise basic ve aktif Fransız kadınından alıyor. Koleksiyonlarını oluşturan her bir tasarımla özgün ve özgür dünyalara hitap eden Anais & Margaux, kumaş kalitesiyle olduğu kadar özel tasarım aksesuarlarla da sofistike stillere imza atmayı başarıyor. Sen de özgür ruhundaki dinamizmi öne çıkarırken sofistike tavrını ortaya koymayı ve ayrıcalıklı stilinle fark yaratmayı hedefliyorsan, kendini Anais & Margaux rüzgarına bırakmak için acele et!


Zarafete Kulak Ver


Anais & Margaux, ismini bizzat markanın yaratıcısı olan kız kardeşlerden alıyor. Fransızcada “zarafet” anlamına gelen Anais de, “inci” anlamına gelen Margaux da söz konusu iki kardeşi temsil ediyor. Bu iki sözcük bir araya gelerek ilk günden beri üzerinde imzası bulunan koleksiyonlar aracılığıyla “tüm kadınların zarafetine” gönderme yapan markanın kimliğini tanımlıyor. Anais & Margaux en başından beri tüm tasarımlarını bu tanımlama etrafında şekillendiriyor. Zarafetten ödün vermeyen çizgiler aynı zamanda iddialı tasarımların da sesi oluyor. Cüretkar bir incelik Anais & Margaux ile birlikte moda dünyasına hükmediyor.


Sporun ve Sokağın Enerjisini Değiştir


Anais & Margaux koleksiyonlarını oluşturan birbirinden göz alıcı ürünler üzerindeyken, koşu bandından bisiklete, yoga matına ve pilates topuna kadar en hareketli aktivitelerde konforlu ve kusursuz bir şıklığın keyfini sürebilirsin. Sen sağlıklı bir yaşama doğru rahat ve dinamik adımlarla ilerlerken geçtiğin yollarda stilinin gücü konuşuluyor olacak!