• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
AMI

Şıklık ve rahatlık arasında asla aşılamayan büyük sınırlar olduğunu düşünüyorsan, henüz AMI'yle tanışmadın demektir. Paris'in en ünlü tasarımcılarından olan Alexander Mattiussi tarafından erkek giyim modası için yaratılan AMI, farklı tasarım ve ürün seçenekleriyle şimdi Vakkorama'da!

AMI, Fransızca'da "arkadaş" anlamına geliyor. Bu isme yaratıcısı Alexander Mattiussi karar veriyor. 2011 yılında Paris'te kurulan AMI için, genç ve oldukça deneyimli bir marka demek mümkün. Gençliğini yaratıcısından ve onun ekibinden alıyor. Deneyimi ise kısa zamanda emin adımlarla tüm dünyaya yayılmasından ileri geliyor. Bugün Paris, Tokyo, Londra gibi birçok büyük şehirde 350'den fazla mağazaya sahip olan AMI, her geçen gün daha da büyüyor ve moda tutkunları Alexander Mattiussi'nin benzersiz tasarımlarıyla tanışmaya devam ediyor. 


AMI Tarzını Mattiussi'nin Hayalinden Alıyor  


Alexander Mattiussi, AMI'yi kurmadan önce moda dünyasının devleri arasında olan lüks markalar için tasarımlar üretiyordu. Adını kısa zamanda duyurmayı başaran Mattiussi, aranan bir tasarımcı haline geliyor. Ancak bir süre sonra risk alarak kendi markasını kurmaya karar veriyor. AMI'nin hikâyesi işte böyle başlıyor. Mattiussi'nun hayali, tasarımlarını ayrıcalıklı fiyatlarla herkes için ulaşılabilir hale getirmek. AMI, yaratıcısının hayalini gerçekleştirmek için erkek modasına rahat, otantik ve adı gibi dostça bir yaklaşım getiriyor. Genç, havalı, kaygısız, şehirli ve rahat tasarımlar sunuyor. Erkek modasındaki çeşitliliği tek başına arttıran ve onların giymek isteyip de bulamadığı ürünleri tasarlayan AMI, bu boşluğu başarıyla dolduruyor. Marka, özellikle Avrupalı erkeklerin gardıroplarına girmeyi ve baş köşedeki yerini almayı başarıyor. AMI yalnızca gardıropların değil, erkek modasını tüm dünyaya sunan Paris defilelerinin de yıldızı olmayı başarıyor. Mattiussi'nun koleksiyonları, "Yavaş, romantik ve yumuşak bir kaçış!” sözleriyle yorumlanıyor.