• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
98 adet ürün bulundu
AMERICAN VINTAGE

Mickaël Azoulay, Fransız markası American Vintage'ı 2005'te yarattı. İçgüdüsel ve meraklı tavrıyla sınırsız bir konfor alanı yaratan, ilhamını dünya sokaklarından alan marka basic tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Herkesin gardırobunda yer alan t-shirtleri, kendine has çizgisi ve dinamik kesimleri ile yeniden yorumluyor. American Vintage renkleri ile dikkat çeken ince dokulu t-shirtlerinin yanı sıra, yıkamaları ile öne plana çıkan sweatshirt ve elbiseleri ile de fark yaratıyor.


Rahat ve Kaliteli Tasarımlar


Dünyanın farklı sokaklarında hayat bulan tarzları yansıtan tasarımlar farklı stillere ilham veriyor. Çağdaş moda anlayışını kendine özgü kodlarıyla sunan American Vintage, herkesin kendi modasını yaratmasına da imkan tanıyor. Dinamik kesimlerin sunduğu kendine özgü çizgilerle her gardıropta yer alması gereken tasarımları bir araya getiriyor. İster şık ister spor olarak takımlanabilecek tasarımlarla kendi zevkini yansıtabilirsin. Koleksiyondaki rahat kesimler ve nüanslı renk yelpazesiyle kendi tarzını yakalayabilirsin. Tasarımlarda yer alan vintage işlemelerin yer aldığı koleksiyonlar modayı duygulara taşıyor. Böylece hem mevsimler hem de nesiller arasındaki bağa muhteşem bir vurgu yapılıyor.


Sadeliğe Vurgu


Mickael Azoulay tarafından hayata geçirilen American Vintage, tasarımlarına hayat vermeye başladığı ilk günden beri kendine özgü dokunuşlarla rahat ve keyifli bir kullanım sunuyor. İnce işçilik ve sadeliğin birleşmesinden doğan zarafet dengesiyle dikkatleri ayrıntılara çekiyor. Basic giyim tarzını kendine has çizgilerle ortaya koyan koleksiyonlar, kullanıcılarına da sınırsız bir konfor alanı tanıyor. Renkleriyle tüm dikkatleri üzerine çeken t-shirt tasarımları ile kendi kişiliğine özgü bir gardırop oluşturabilirsin. Rahat ve sade dokunuşlarla hayat bulan tasarımlar, ince dokuları ve soft renkleriyle sana kullanışlı bir alan sunuyor. Kadın ve erkekler için özel olarak hazırlanan koleksiyonlar arasından kendi tarzını yansıtacak tasarımlarla sokak modasını tekrar şekillendirebilirsin. Kendi stilini dört mevsime uyarlayabileceğin detaylarla American Vintage, her zaman senin yanında yer alıyor. Şort, t-shirt ve elbiselerle tüm yazı rahat ve bir o kadar da enerjik bir görünümle geçirebilirsin.