• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
Filtre
FİLTRE
18 adet ürün bulundu
ALPHA INDUSTRIES

Askerî giyim tarzına meraklıysan ve kendine ayrıcalıklı bir giyim koleksiyonu oluşturmak istiyorsan, bir dönem Amerikan ordusu için sayısız tasarıma imza atan Alpha Industries ürünleri, tam olarak sana sesleniyor. 1959 yılında kurulan ve bugüne dek erkek, kadın ve çocuklara özel, askerî çizgiler taşıyan güçlü ürünler sunan marka, zamansız tasarımlarına her geçen sezon yenilerini ekliyor.


Yarım Asrı Geçen Sektör Tecrübesi


Belirli moda akımlarını takip etmek yerine hiçbir zaman eskimeyecek militer tasarım trendine uygun modeller hazırlayan Alpha Industries, sektörde 50 yılı aşkın süredir bulunmasının getirdiği tecrübeyi kreasyonlarına yansıtıyor. Yaratıcılığını, gerçekleştirdiği iş birlikleriyle taçlandıran marka, üzerinde taşıdığın tasarımlarla gözlerin sana çevrilmesini sağlıyor. Alpha Industries’in iş birliği yaptığı marka ve kurumlar arasında; NASA, AAPE, 3Sixteen, Playboy X Alpha gibi isimler yer alıyor. Bu marka ve kurumların logo ya da özgün görsellerini taşıyan giyim ürünleriyle, kendine sıra dışı bir tarz yaratman ve stil sahibi bir giyim tutkunu olduğunu göstermen olanaklı kılınıyor.


Tişörtten Hoodie’ye, Parkadan Şapkaya Dek Sayısız Tasarım


Tepeden tırnağa farklı bir sen yaratmak için rahatlıkla tercih edebileceğin Alpha Industries ürünleri, yaş aralığı ve cinsiyet fark etmeksizin büyük çeşitlilik gösteriyor. Çetin kış koşullarında giyebileceğin bomber ceketlerden parkalara, bahar ve yaz aylarında tarzını yansıtmana yardım edecek tişörtlerden hoodie’lere dek sayısız tasarım seni bekliyor. Modelleri kadar renkleriyle de beğenini kazanacak giyim ürünlerini dilersen yine Alpha Industries imzası taşıyan aksesuarlarla tamamlamana imkân tanınıyor. Kurumsal logoları üzerinde taşıyan şapkalar; sırt el, bel ve spor salonu çantaları, özel tasarımlı kayışlara sahip saatler ve daha nicesi, senin gibi stil sahibi kişilere hitap ediyor. Ayrıca arzu edersen, aldığın giyim ürünlerine ya da çanta gibi aksesuarlara dikebileceğin özel armalar da Alpha Industries kataloglarında yer alıyor.