• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
AI RIDERS

Teknolojinin giyime yansıdığı ve hayatı kolaylaştırmak için kullanıldığı günümüzde, hem ilgi çekici hem de kullanışlı bir tasarım seni bekliyor: AI Riders montlar! Giovanni Chicco tarafından 2011 yılında tasarlanan model, iki ayrı patent ile standardize edilmiş spesifik bir tasarım olma özelliğini taşıyor.


Gezegeni Keşfet


Bu gezegenin sakinlerinden birisin ve dünyayı keşfetmek için yola çıktığını düşünüyorsun. Hayatın tüm etik ve estetik tehditlerine karşı sadece kendin olmak istiyorsun. Bir AI Riders mont dene, seni anladığımızı fark edeceksin. Renkler, sesler, müzikler senin için ve istediğin gibi değişecek, hayatın seninle aktığını fark edeceksin. AI Riders, yenilikçi ve teknolojik giyim konsepti ile oluşturulan bir tasarıma sahip. Dış dünyayı olduğu gibi yaşarken fonksiyonel olarak seni rahat tutacak tüm imkanları taşıyor. Teknolojinin getirdiği yeniliklerin bir montta birleştiğini görmek istersen AI Riders’a göz at; orada ısıl düzenleyici, su geçirmez ve rüzgârdan koruyan ana materyalle karşılaşacaksın. AI Riders mont, seni sadece rüzgârdan ve yağmurdan korumayacak, fütüristik bir tasarım olarak dikkat çekecek. Geleceği bugüne getiren bir ceket olan Al Riders mont ile maceracı ruhunu herkes fark edecek.


Al Riders ile Şaşırt


Hava koşulları ne olursa olsun yolda olacaksın. AI Riders’a “fırtınacılar” denmesinin bir nedeni de bu. Montların her parçası yüksek kaliteli malzemelerden oluşuyor. Fonksiyonel ve ergonomik yapısı dikkat çekiyor. Detaylardan oluşan tasarımda hiçbir parça şansa bırakılmıyor. Dahili çıkarılabilir buğu önleyici lensler, kayak maskeleri, kısmi hava filtrasyonuna izin veren kulak filtreleri ve ağız maskesine kadar her parça önemle tasarlanıyor. Performansı en iyi seviyede tutmak için sürekli yeni teknikler deneniyor. AI Riders ile sadece spor bir mont giymiş olmuyorsun, bir markadan daha fazlasına, teknolojik bir devrime vurgu yapıyorsun. Montunun her bir parçası seni dış dünyanın unsurlarından koruyor. Böylece yenilikçi tasarım ve fonksiyonel giyim arasındaki mükemmel dengeye ulaşmış oluyorsun. İşte, dünyayı keşfetmeye başladın bile!