Vakkorama

Vakkorama'ya Özel Crystal Card Kampanyası

Crystal’a özel, 30 Mart-15 Nisan tarihleri arasında Vakkorama mağazaları ve vakkorama.com.tr’den yapacağınız 40.000 TL ve üzeri alışverişlerinize 10.000 TL puan ayrıcalığı!

Kampanya 30 Mart-15 Nisan 2024 tarihleri arasında Vakko, Vakko Butik, V2K mağazaları, Vakkorama mağazaları, vakko.com ve vakkorama.com.tr’den Crystal kredi kartı ile tek seferde yapılacak peşin veya taksitli 40.000 TL ve üzeri alışverişlerinize 10.000 TL puan kazanılmaktadır.

Puan kampanyasına yalnızca Crystal kredi kartı ile yapılan alışverişler için geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez yararlanabilir.

Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır. Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır.

Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır.

Kazanılan puanlar vakkorama.com.tr alışverişlerinde kullanılamayacaktır.

Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonuna World Mobil uygulaması indirilmelidir. World Mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için “Kampanyalar” alanındaki ilgili kampanyanın "Katıl" butonuna tıklanması gerekmektedir. 

Kampanya kapsamında kazanılan puanlar 22 Nisan 2024 tarihine kadar yüklenecektir.

Puan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. 

Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.

Kampanya kapsamında Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden yapılan alışverişlerde 6 taksit seçeneği sunulmaktadır.

Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ve Vakko Tekstil Ve Hazır Giyim San. İşletmeleri A.Ş. tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Yazım hataları bağlayıcı değildir.

Bu kampanyamıza katılımınızla birlikte, tarafınıza ait kredi ve banka kartı işlem verileriniz 30 Mart-15 Nisan 2024 tarihleri arasında, Bankalara ait fiziki ve sanal POS'lardan toplanacaktır. Kişisel verileriniz, kampanya koşullarını sağlayıp sağlamadığınızı tespit ve takip edebilmek ve kampanya koşulları doğrultusunda sizi kampanyadan yararlandırabilmek amacıyla veri sorumlusu sıfatıyla Yapı ve Kredi Bankası A.Ş ("Yapı Kredi") tarafından işlenecektir. Kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili ayrıntılı bilgi için Yapı ve Kredi Bankası Müşterileri Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni'ni okuyabilirsiniz. Metni okumak için: https://www.yapikredi.com.tr/yapi-kredi-hakkinda/haberler/detay/52207