Yardım

 • Kapıda ödeme seçeneğiniz var mı?

  Kapıda ödeme seçeneği bulunmamaktadır. Kredi kartı, debit (banka) kartları ve BKM Express ile alışveriş yapabilirsiniz.

 • Kargom ne zaman ulaşır?

  Siparişiniz onaylandıktan sonra 5 iş günü içerisinde talep ettiğiniz adrese teslim edilir.  (Kampanya dönemlerinde yaşanan yoğunluk nedeniyle teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir. )

 • Mağazalar
   
   
   

 • Gift Card Hakkında Bilgi

  Mağazalarımızdan satın alabilirsiniz.
  Minimum 100 TL yüklenebilir.
  Kart tutarı mağazalarımızdan öğrenilebilir.
  Geçerliliği 1 yıldır.
  Vakkorama kuruluşlarına ait mağazalarda geçerlidir.

 • Garanti prosedürünüzle ilgili bilgi alabilir miyim?

  Şikayete konu olan ürünler firmamız tarafından incelenmektedir.

  Üretime dayalı bir hata içerdiği takdirde iadesi alınmaktadır.

  Kullanımla bağlantılı oluşmuş ve hatalı temizleme işlemleri nedeniyle zarar görmüş ürünlerin iade alınması mümkün değildir.

 • İndirim kuponlarımı nasıl kullanabilirim?

  Sepet sayfasında satın almak istediğiniz ürünlerin hemen altında "Promosyon Kodu Ekle" butonu yer almaktadır. Bu butona tıklayarak açılan alana kullanmak istediğiniz indirim kuponunu girebilirsiniz. Bir siparişinizde en fazla 1 adet indirim kuponu kullanabilirsiniz.

 • Bana en yakın mağazayı nasıl bulabilirim?

  Size en yakın mağazayı https://www.vakkorama.com.tr/magazalar linkinden filtreleme yaparak bulabilirsiniz.

 • Beden / Numara değişimi yapabilir miyim?

  Vakkorama online shop sitesinden alınan ürünlerde stok olması durumda renk/beden değişimi yapılabilmektedir.

  ÜRÜN DEĞİŞİMİ

  Vakkorama Online Shop'tan satın almış olduğunuz ürünlerin değişimi sadece Vakkorama mağazalarımızdan yapılmaktadır. Bulunduğunuz bölgede gidebileceğiniz herhangi bir Vakkorama mağazamız bulunmuyor ise, ürünleriniz ile gönderilen iade formunu doldurarak iade talebiniz için ürünü iade adresimize gönderebilirsiniz.
  Online sayfamızda OUTLET bölümünden alınan ürünlerin sadece OUTLET mağazalarımızdan değişimi veya iadesi yapılabilir. Outlet ürünlerimizin hediye paketlerine outlet değiştirme kartı konulmaktadır.

  MAĞAZADA DEĞİŞİM & İADE

  Vakkorama Online Shop'tan satın almış olduğunuz ürünlerin değişim veya iade işlemini 30 gün içerisinde Türkiye'deki size en yakın Vakkorama mağazalarımızdan yapabilirsiniz.
  Ürün iadesi ve değişimi için kesinlikle ürünün sevk irsaliyesi veya faturasıyla birlikte başvurulması, ürünün kullanılmamış olması ve size ulaştığı şekilde tüm aksesuarları ile birlikte teslim edilmesi gerekmektedir.
  Bulunduğunuz bölgede gidebileceğiniz herhangi bir Vakkorama mağazamız bulunmuyor ise, iade talebiniz için ürünü iade adresimize gönderebilirsiniz.

  Mağazalarda yapılan iadelerde ödeme iadesi yapılmamaktadır. İade tutarı Vakkorama Online Shop tarafından satın alma yapılan kredi kartına iade edilir.
  Mağazada yapılan değişimlerde değişim yapılan ürünün fiyatı, yeni alınan ürünün fiyatından yüksek ise aradaki fark Vakkorama online shop tarafından kredi kartınıza iade yapılır. Ürünün ücretinin yeni alınan üründen düşük olması durumunda aradaki farkı mağaza kasalarından ödeme yapabilirsiniz.

  Vakkorama mağazalarından alınan ürünler Vakkorama online shop sitesinden değiştirilemez ve iade edilemez.

 • Havale yoluyla ödeme yapabiliyor muyum?

  Havale yoluyla ödeme seçeneği bulunmamaktadır. Kredi kartı, debit (banka) kartları ve BKM Express ile alışveriş yapabilirsiniz.

 • Kredi kartına taksit yapılıyor mu?

  https://www.vakkorama.com.tr üzerinden yapılan alışverişlerde World, Bonus, Maximum, CardFinans, Axess, Paraf kredi kartlarına taksit imkanı bulunmaktadır. Yasal düzenlemeler gereği Gıda ve Kozmetik alışverişlerinizde taksitlendirme yapılmamaktadır.  Bu ürünlerde kredi kartı tek çekim seçeneğinden faydalanabilirsiniz.

  Vade Farksız 2+4 Taksit
  Vade Farksız 2 Taksit
  Vade Farksız 2 Taksit
  Vade Farksız 2 Taksit
  Vade Farksız 2 Taksit
  Vade Farksız 2 Taksit
 • Vakkorama İletişim Bilgileri

  Vakkorama İletişim Bilgileri için tıklayınız. 

  https://www.vakkorama.com.tr/iletisim

 • Vakkorama Card

  Eğer Vakkorama Card sahibi iseniz, Vakkorama kartınızın tanımlı olduğu telefon numaranızı müşteri ilişkileri aracılığıyla bize iletebilirsiniz. Vakkorama kartınız hesabınıza tanımlanarak tarafınıza bilgi verilecektir.

  Şu an için web sitemiz üzerinden Vakkorama Card başvurusu yapılamamaktadır.

E-posta DestekVakkorama Müşteri İlişkileri, haftanın 7 günü, 24 saat gönderdiğiniz sorulara en hızlı şekilde yanıt vermektedir..
Destek Hattı : 0850 215 16 54Pazartesi-Cumartesi : 09:00-18:00