1. Anasayfa
  2. SALE
  3. Erkek
  4. Giyim
  5. Takım Elbise

Takım Elbise

Stil sahibi erkeklerin tercihi olan erkek takım elbise modelleri, Vakkorama'nın eşsiz tasarımlarıyla yeni bir soluk kazanıyor. Modaya ve trendlere uygun olarak dizayn edilen outlet takım elbiseler güçlü bir stil ortaya koymak isteyen erkeklerin imdadına yetişiyor. İş hayatında, özel davetlerde, partilerde ve sosyal hayatta güçlü bir imajı destekleyen takımlar enerjik duruşu ile konfor beklentini gün boyunca en üst düzeyde karşılıyor.

Gardırobunu Vakkorama dinamizmi ile buluştururken aynı zamanda ayrıcalıklı fiyatlardan da yararlanmana olanak tanıyan outlet takım elbise modelleriyle tarzına çok daha dinamik bir form kazandırman kolaylaşıyor. Koleksiyon içerisinde beğeniye sunulan tasarımlar farklı takımlama ile boy göstermek isteyen erkeklere zengin bir seçenek yelpazesi sunuyor. Özellikle lacivert gömlek ile takımlayabileceğin modeller, iddialı ve bir o kadar da canlı bir duruş kazanmanı sağlıyor. Zamansız bir trend olan lacivert takım elbise çeşitleri, bu rengin etkisini üst düzeye çıkarmak isteyenlere göz kırpıyor.

Vakkorama Özel Günlerde Şık Olmayı Seven Erkeklerin Yanında 

Giyim tarzını korumak ve aktif duruşu ön plana çıkarmak için de spor takım elbise modelleri ideal bir seçenek oluyor. Özel günlerde ve davetlerde kendini hem rahat hem de özgür hissetmek isteyenler için yenilikçi tasarım anlayışı ile dizayn edilen takımlar sportif bir duruş sergiliyor. Modunu gün boyunca yüksek tutmana yardımcı olacak tasarımlar cool görünümüne sportif bir hava katıyor.

Çeşitli aksesuarlar ise takım elbise çeşitlerine farklı bir görünüm kazandırıyor. Sadece papyon ile birlikte takımlanan özel tasarımlar yeni bir tarzın başrolünü üstlenmen için yeterli oluyor. Koleksiyon içerisinde yakası fazla açık olmayan ve papyonla takımlamaya uygun modeller de yer alıyor. Aynı zamanda yelekli takım elbise çeşitleri elit ve cool duruşu daha canlı bir forma sokuyor. Outlet takım elbise modelleri, giyim tarzına seçkin bir hava katarken aktif ve bir o kadar da enerjik duruşunu ön plana çıkarıyor.

Vakkorama App
VAKKORAMA
ON THE GO.
Vakkorama App
  • Vakkorama Google Play
  • Vakkorama AppStore
ÜYE OL Vakkorama yeniliklerinden ve özel fiyatlardan ilk sen haberdar ol. Hemen üye ol! ÜYE OL
TAKSİT SEÇENEKLERİ