1. Anasayfa
  2. SALE
  3. Kadın
  4. Giyim
  5. Elbise

Kadın Elbise

Elbiseler, kadınların vazgeçilmez giyim ürünlerinden biri olarak öne çıkıyor. Günlük hayatta, özel gün ve davetlerde tasarım bir ürünle hem şık hem de rahat olmanın yolu elbiselerden geçiyor. Vakkorama, her sezon yenilediği birbirinden farklı elbise koleksiyonu ile hemen her kadın için uygun modeller sunuyor.

Sezon sonlarında yenilenen koleksiyonlar dolayısı ile outlet bölümünde yer alan önceki sezonlara ait yüksek moda algısı taşıyan değerli elbiseleri, cazip fiyat avantajları ile satın alabilirsin. Her tarza, ortama, vücut tipine ve bütçeye uygun model için Vakkorama'nın outlet elbise koleksiyonuna hemen göz atmalısın. 

Her Mevsime Uygun Outlet Elbise Modelleri ile Göz Kamaştır

Her mevsimin en değerli tasarımlarından olan elbiselere yatırım yaparken dikkat etmelisin. Uzun yıllar gardırobunun kurtarıcısı olacak ve aynı zamanda kalite ve şıklık algısına hitap eden modelleri tercih etmelisin. Vakkorama'nın outlet bölümünde kaliteli kumaş ve tasarım detaylarına sahip pek çok model bulunuyor. Elbise satın alırken öncelikle, giyeceğin etkinliğe ya da mekana uygun modeller seçmeye dikkat etmelisin. Bir diğer önemli konu olarak da seçtiğin elbisenin vücut yapına uygun olmasını göz önünde bulundurmalısın. Önemli davet ve etkinliklerde; saten, ipek, kadife ve krep gibi kaliteli kumaş türlerini tercih etmelisin. Yaz aylarında kullanacağın elbiselerde daha canlı tonları tercih edebilirsin. Kış aylarında ise daha kalın yapılı kumaşları ve klasik renkleri seçmelisin. 

Günlük hayatın koşturmacasında kıyafet seçimine ayıracak vaktin yoksa tek parça bir elbise ile çabasız ancak şık bir görünüm elde edebilirsin. Elbiseni tamamlayacağın günlük ayakkabılar için Vakkorama'nın outlet ayakkabı bölümüne de göz atmalısın. Outlet çanta ürünleri ile tüm görünümünü kolaylıkla bütünleştirebilirsin. Her mevsime ve zevke uygun outlet elbise modelleri için hemen Vakkorama'ya göz atmalısın. 

Marka
Beden
Renk
Vakkorama App
VAKKORAMA
ON THE GO.
Vakkorama App
  • Vakkorama Google Play
  • Vakkorama AppStore
ÜYE OL Vakkorama yeniliklerinden ve özel fiyatlardan ilk sen haberdar ol. Hemen üye ol! ÜYE OL
TAKSİT SEÇENEKLERİ