1. Anasayfa
  2. SALE
  3. Kadın
  4. Çanta

Kadın Çanta

Çanta, hemen her kadın için en değerli moda ürünlerinden biri olarak biliniyor. Sen de pek çok diğer kadın gibi kaliteli malzemelerle dizayn edilmiş ve moda zevkini vurgulayan çantalara sahip olmak istiyor olabilirsin. Vakkorama, her sezon moda dünyasına en seçkin çanta modellerini sunuyor. Vakkorama, sezon sonu ürünlerinin yer aldığı outlet koleksiyonunda ise birbirinden kaliteli ürünleri cazip fiyat avantajları ile modaseverlerle buluşturuyor. Sen de hem yüksek moda zevkini vurgulayan hem de uygun fiyatların yer aldığı outlet çanta modellerine sahip olabilmek için hemen Vakkorama'ya uğramalısın. 

Stilini Vakkorama Outlet Çanta Modelleri ile Tamamla

‌‌Vakkorama'da, tarzında imza etkisi yaratacak pek çok farklı çanta modeli yer alıyor. Omuz askılı çanta, bel çantası, portföy çanta, sırt çantası, tote çanta ve postacı çantası gibi pek çok farklı çanta modeli arasından zevkine ve ihtiyacına uygun seçimler yapabilirsin. Çanta seçerken uzun yıllar kullanabileceğin kalitedeki ürünlere yatırım yapmayı unutma! Çanta seçerken ürünü nerede ve hangi amaçla kullanacağını belirledikten sonra çantanın materyalini dikkate almalısın. 

Günlük hayatta kullacağın çanta modellerinde işlevselliğe odaklanman gerekirken özel günlerde tercih ettiklerinde şıklık ve kalite ön planda olmalı. Bu yüzden, gün içinde yanında taşıdığın eşyaların sayısına göre seçtiğin çantanın büyüklüğünü belirlemelisin. Seçtiğin çantaya uygun outlet bayan ayakkabı modelleri ile tarzınla fark yaratabilirsin. Günlük hayatta kullanmak üzere satın aldığın çantanı Vakkorama outlet kot ceket ile tamamlayarak çabasız şıklığa kolaylıkla erişebilirsin. Gece ise daha küçük ancak dikkat çekici modellere yönelebilirsin. Önemli gün ve davetlerde çapraz çanta, omuz çantası ya da portföy çanta gibi zarif ancak stil imzası olabilecek kadar güçlü modelleri tercih etmelisin. Sezon sonunun en seçkin ürünlerinden oluşan Vakkorama outlet çanta koleksiyonu ile şık ve benzersiz görünümler elde edebilirsin.

Filtre
30 ürün bulundu
SORT
3 4
Vakkorama App
VAKKORAMA
ON THE GO.
Vakkorama App
  • Vakkorama Google Play
  • Vakkorama AppStore
ÜYE OL Vakkorama yeniliklerinden ve özel fiyatlardan ilk sen haberdar ol. Hemen üye ol! ÜYE OL
TAKSİT SEÇENEKLERİ