1. Anasayfa
  2. GADGET
  3. Ofis ve Kırtasiye

Ofis ve Kırtasiye

Çalışma hayatını kolaylaştıran Vakkorama, ofis ve kırtasiye ürünleri ile işleri daha renkli hale getiriyor. Alışılmışın dışında tasarımlara sahip kırtasiye malzemeleri keyifle çalışmanı sağlıyor. İhtiyacın olan kırtasiye ürünleri, ofiste ya da okulda daima elinin altında oluyor. Uğraştığın iş ne olursa olsun; daima ihtiyaç duyacağın kırtasiye malzemeleri seni bekliyor. Ofis ürünleri ve kırtasiye ürünleri ile işlerini daha hızlı yapabilir ve daha rahat çalışabilirsin. 

Ofis ve kırtasiye ürünleri arasında olan masa düzenleyici ile çalışma masanı daha düzgün bir hale getirebilirsin. Dinamik bir tasarıma sahip masa düzenleyici çeşitleri, aynı zamanda çalışma masanda renkli bir görüntü oluşturuyor. Fark yaratan görüntüsüyle masa düzenleyici, ofisin en gösterişli masasına sahip olmanı sağlıyor. Keyifli bir ortamda çalışmanı sağlayan eğlenceli kırtasiye malzemeleri, zevk alacağın bir çalışma ortamı sunuyor. Kullanacağın renkli telefon kılıfları da görüntüsüyle çalışma masana enerji katıyor. 

Kullanışlı Ofis ve Kırtasiye Ürünleri Vakkorama'da

Hem görsel olarak hem de işlevsel açısından beğeneceğin kullanışlı ofis ve kırtasiye ürünleri, dinamik iş ve okul hayatında olmazsa olmaz malzemelerin oluyor. Fonksiyonel kalemlik çeşitleri, tüm kalemlerini bir arada tutmanı sağlıyor. Böylece hem aradığın kalem istediğin an elinin altında oluyor hem de masan dağınık bir görüntüden kurtuluyor. Cep alarmı gibi teknolojik aksesuarlar da iş hayatını kolaylaştıran kullanışlı ürünler arasında yer alıyor. Yüksek desibeli ile anında yardım çağıran bu alarm sayesinde önemli anahtarlarının kaybolmasını önleyebilirsin. 

Renkli ve kullanışlı not defteri çeşitleri çalışırken işini kolaylaştırıyor. Daima çantanda taşıyabileceğin boyutta ve hafiflikte olan not defterleri dış görünüşüyle de ilgi çekiyor. Yazı yazmaktan ve not tutmaktan keyif alacağın bu küçük defterler ile tüm düşüncelerini unutmadan, anında yazıya dökebilirsin. Dikkat çekici tasarımlara sahip Vakkorama ofis kırtasiye malzemeleriyle sen de çalışmayı çok seveceksin. 

Marka
Renk
Filtre
2 ürün bulundu
SORT
3 4
Vakkorama App
VAKKORAMA
ON THE GO.
Vakkorama App
  • Vakkorama Google Play
  • Vakkorama AppStore
ÜYE OL Vakkorama yeniliklerinden ve özel fiyatlardan ilk sen haberdar ol. Hemen üye ol! ÜYE OL
TAKSİT SEÇENEKLERİ