• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
PERPETUA

Kalem

99,00

ÜRÜN ALIŞVERİŞ SEPETİNİZE EKLENDİ.

BULUNDUĞU MAĞAZALAR

PERPETUA

Kalem

99,00

ÜRÜN DETAY

  • Ürün Kodu: M868289805571
  • Ürün Detayı:
    Perpetua kalem, ekolojik ve dayanıklı tasarımda bir zaferdir ve "yeşil" kalemlere yeni bir yüz verir. Katı bir çubuk oluşturmak için özel kauçuk polimerlerle bağlanan geri dönüştürülmüş endüstriyel grafitten yapılmış olan Perpetua, diğer ağaçsız kalemler gibi kullanım sırasında ellerinizi lekelemez veya işaretlemez ve çok daha uzun süre dayanacak şekilde formüle edilmiştir. Perpetua, geleneksel grafit kalemlerin kırılganlığından yoksundur ve esnek formülü ile yüksek bir risk veya kırılma olmadan düşebilir veya çarpabilir, bu da onu her yaştan kullanıma uygun hale getirir. Perpetua onu kırabilecek bir kuvveti sürdürse bile, yine de kullanılabilir ve her bir ucu standart bir kalemtıraş ile keskinleştirilebilir. Her Perpetua kalemin ucunda entegre renkli bir silgi bulunur ve buna uygun bir koleksiyon kauçuk bileklik halkası ile paketlenmiş olarak gelir. Perpetua çoğu kağıt türüne iyi yazıyor.

İADE & DEĞİŞİM

DEĞİŞİM PROSEDÜRÜ

Vakkorama Online Shop'tan satın aldığınız ürünlerin değişim işlemlerini mağazalarımızdan gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemizden satın aldığınız ürünlerin değişimi Online Shop birimimiz aracılığıyla yapılamamaktadır. Kozmetik, gıda, abiye, iç giyim, mayo/bikini, takı aksesuar ürünlerinde, gözlüklerde ve aksesuarlarda değişim yapılamamaktadır.

İADE PROSEDÜRÜ

Satın aldığınız ürünü, fatura tarihinden itibaren 30 gün (1 ay) içerisinde faturanız ile birlikte tarafımıza anlaşmalı kargo firmalarımız ile göndererek iade edebilirsiniz. Kozmetik, gıda, abiye, iç giyim, mayo/bikini, takı aksesuar ürünlerinde, gözlüklerde ve aksesuarlarda iade yapılamamaktadır.

DETAYLI BİLGİ