1. Anasayfa
  2. LIFESTYLE
  3. Ninebot Gokart Kiti
SEGWAY

Ninebot Gokart Kiti

  • Ninebot Gokart Kiti
  • Ninebot Gokart Kiti
  • Ninebot Gokart Kiti
  • Ninebot Gokart Kiti
₺ 6.990,00
SEPETE EKLE SKU : 868206113927 ÜRÜN DETAYLARI
*Önemli Uyarı: Ninebot Gokart Kiti, tamamlayıcı bir aksesuar kitidir. Kullanım için Ninebot by Segway miniPRO veya Ninebot S gereklidir. Sunulan fiyat sadece Gokart Kiti içindir.

24 km/h / 15 mph Azami Sürat
15 km (9 mil) Tipik Menzil*
100 kg (220 lbs) Azami Taşıma Kapasitesi
Ninebot Gokart drift edebilmek için yapılmış ilk Gokart’tır. Ayak frenine ek olarak aracı aniden durdurmayı ve hatta drift etmeyi sağlayan mekanik bir el frenine sahiptir. Ne kadar çok yarışırsan o kadar iyi olursun ve kendini daha fazla zorlayabilirsin. En hızlı ilk ivmelenme ile sürüşün tadını çıkar ve 0’dan 20 km/saat hıza saniyeler içinde ulaş. 100 kg lik taşıma kapasitesi ve ayarlanabilir gövde ve direksiyon sayesinde 130 – 190 cm aralığında boyunda olan farklı sürücüler tarafından kullanılabilir. Segway-Ninebot Uygulaması ile telefonundan araca bağlanarak performansını ölçebilir, farklı sürüş modları seçebilir ve diğer tüm fonksiyonları kullanabilirsin.

Diğer Gokartlardan farklı olarak, Ninebot Gokart fren pedalına iki kere basıldığında geri gidebilme özelliğine sahiptir. Saate 24 km lik azami sürat ve 15 km lik azami menzile sahip Gokart’ı aileniz ile birlikte kullanarak birçok kalıcı hatıra oluşturabilirsiniz. Gokart hem çocuklar (14+) hem de yetişkinler için tasarlanmıştır ve pratik yaparak sürüş için kendinize olan güveni arttırabilirsiniz. Tecrübesiz sürücüler için ebevenyler tarafından maksimum hız sınırlandırabildiğinden herkes güvenli bir hızda sürüş yapabilir. Gokart kullanmak her yaş grubu için eğlenceli bir aktivitedir dolayısıyla anneanneniz bile tadını çıkarabilir. Kendin için hedef zamanlar belirle ve yeni rekorlar kırmanın ne kadar süreceğini gör!
MAĞAZADA BUL TAKSİT SEÇENEKLERİ
Vakkorama App
VAKKORAMA
ON THE GO.
Vakkorama App
  • Vakkorama Google Play
  • Vakkorama AppStore
ÜYE OL Vakkorama yeniliklerinden ve özel fiyatlardan ilk sen haberdar ol. Hemen üye ol! ÜYE OL
TAKSİT SEÇENEKLERİ
YIKAMA TALİMATLARI
Yıkama Talimatı
catalog.dimentions.popup