1. Anasayfa
  2. GADGET
  3. Hediyelik
  4. Mutfak Aksesuarları

Mutfak Aksesuarları

Vakkorama, mutfak koleksiyonu ile kullanıcılarına yemek yapmayı sevdiriyor. Mutfak işlerini kolaylaştıracak pratik yardımcılar, servis, hazırlık ve pişirme ekipmanları en önemli mutfak aksesuarları arasında yer alıyor. Ev hediyesi olarak seçebileceğin mutfak ekipmanlarını kendin için de satın alarak yemek yapmayı keyif haline getirebilirsin. Dekorasyon ve mutfak trendlerini evine getiren Vakkorama yardımıyla görüntüsü ve lezzeti ile beğeni kazanan kusursuz sofralar hazırlayabilirsin. 

Mutfak gereçleri koleksiyonu bir mutfakta ihtiyaç duyulabilecek pratik ürünlerle çeşitleniyor. Haftalık program takviminden kupaya, mataradan kase ve tabağa kadar aradığın birçok ürün bir arada sunuluyor. Porselen, cam, metal ve seramik malzemeden imal edilen ürünler, hem ev hem de ofis için tercih edilebiliyor. Hem yemek işlerini kolaylaştıracak yardımcılar hem de dekoratif aksesuarlar sunan mutfak koleksiyonu ile daha eğlenceli ve renkli bir yaşam alanı hayal olmaktan çıkıyor. 

Mutfağını Eşsiz Tasarımlı Ürünlerle Canlandır 

Gün boyu sana eşlik edecek ısı koruyucu etkili su matarası, eğlenceli desenlere sahip kupa bardak, fincan, termos ve suluklar rengarenk çeşitleri ile Vakkorama'nın modern kent insanına yönelik hazırlanan dinamik ve genç ürünlerini gözler önüne seriyor. Bisiklete veya çantalara entegre olabilen matara tasarımları spor esnasında en yüksek konfor düzeyine ulaşman için üretiliyor. Diğer mutfak ürünleri arasında yer alan kase, tabak ve kap ürünleri sofraların sunumuna estetik bir dokunuş katarken yemeklerin lezzetini sofraların özeni destekliyor. Seramik mutfak araçları, ev modasında son trend olan seramiğin en şık ve kullanışlı halini sergilerken takımlar ve tek parça ürünler kullanıcıların ihtiyaçlarına yanıt veriyor. Yemek hazırlarken, pişirirken ve servis aşamasında sana yardımcı olacak onlarca gereç sayesinde mutfağının şefi sensin! Ev ve ofis mutfağının ihtiyaçlarını Vakkorama'nın kullanışlı, modern ve şık ürünleri ile karşılayabilirsin. 

Marka
Renk
Filtre
2 ürün bulundu
SORT
3 4
Vakkorama App
VAKKORAMA
ON THE GO.
Vakkorama App
  • Vakkorama Google Play
  • Vakkorama AppStore
ÜYE OL Vakkorama yeniliklerinden ve özel fiyatlardan ilk sen haberdar ol. Hemen üye ol! ÜYE OL
TAKSİT SEÇENEKLERİ