1. Anasayfa
  2. GADGET
  3. Hediyelik
  4. Mum / Diffuser

Mum / Diffuser

Özel koku tasarımları ile büyülü ortamlar yaratan Vakkorama mumlar, evindeki dekoratif tasarıma da şık bir katkıda bulunuyor. Hem dış tasarımları hem de ruhunu şımartan kokuları ile Vakkorama mum ve oda kokularına bayılacaksın. Meyve ve çiçek özlerinden egzotik kokulara kadar birçok farklı notayı oda kokularında hissedebilirsin. Güne dinamik ve pozitif enerjilerle başlamak için oda kokularını mutlaka denemelisin.

Sevdiklerin için farklı hediye arayışında olduğunda da Vakkorama ev dekorasyon ürünleri yardımına koşuyor. Birbirinden özgün ve kaliteli oda kokuları şık tasarımlı ambalajları ile sevdiklerinin kalbini fethetmeni sağlıyor. Mum ve oda kokularını bir arada bulabileceğin özel hediye paketi tasarımları hediye alışverişlerini daha pratik hale getiriyor. Kaliteli ve şık hediye arayışında olduğunda Vakkorama'nın benzersiz dünyasını keşfe çıkabilirsin. 

Vakkorama Mumluk Modelleri ile Evinin Havasını Değiştir

Vakkorama markalı mumlar, sadece kokuları ve dekoratif şıklıkları ile değil, aydınlatma unsuru olarak da evinde romantik bir atmosfer yaratıyor. Özel tasarımlı mumların dış yüzeylerinde farklı renklerle tasarlanmış cam mumluk ve içerisinde yanarken çıtırdayan büyülü sesiyle çıra detayı bulunuyor. Evinde yaratmak istediğin hoş ve dinamik atmosfer için Vakkorama'nın kokulu mumları benzersiz bir seçenek oluşturuyor. Soft ışığı ile ortamı kusursuz biçimde aydınlatan mumlar, hoş kokusu ile dinlendirici bir etki yaratıyor. 

İster fresh istersen de yoğun ve egzotik kokulardan hoşlan; her biri için Vakkorama'da mükemmel seçenekler bulabilirsin. Tarzını yansıtabileceğin birbirinden ayrıcalıklı dekoratif objeler ve aksesuarlar özel fiyatlarla Vakkorama koleksiyonlarında seni bekliyor. Ev hediyesi aradığında ve özel günlerdeki kutlamalar için birçok ürün alternatifi ayrıcalıklı fiyatları ile satışa sunuluyor. Zararlı kimyasal içermeyen ürün içerikleri, benzersiz kokulara sahip oda kokusu ve dekoratif mumlar Vakkorama koleksiyonunda zengin seçenekleri ile seni bekliyor.

Vakkorama App
VAKKORAMA
ON THE GO.
Vakkorama App
  • Vakkorama Google Play
  • Vakkorama AppStore
ÜYE OL Vakkorama yeniliklerinden ve özel fiyatlardan ilk sen haberdar ol. Hemen üye ol! ÜYE OL
TAKSİT SEÇENEKLERİ