• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
VONMAEHLEN

Almanya’nın en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasında yer alan ve dünyanın 40 ülkesinde ürünleri satılan Vonmaehlen, kusursuz teknoloji aksesuarları ile göz dolduruyor. Özelikle kadınlara yönelik ürettiği teknolojik aksesuarlarla adından söz ettiren marka, “Teknoloji artık sadece teknoloji değildir, teknoloji şimdi bir yaşam tarzı ifadesidir.” mottosuyla hareket ediyor.


Bir Yaşam Tarzı Markası


Günlük hayatında kullandığın teknolojik aksesuarların bir sanat eseri titizliğinde üretilmesini, stiline değer katmasını istemez misin? Vonmaehlen senin için tam olarak bu ürünleri tasarlıyor. Teknolojik ürünleri birer yaşam stili göstergesi haline getirmek için yüksek kaliteli malzeme ve işlevsellik tasarımı kusursuz biçimde bir araya getiriyor. Oluşturduğu koleksiyonlarla bir moda markası gibi sofistike bir stil yaratan ve özellikle kadınlar için mükemmel şıklıkta aksesuarlar sunan Vonmaehlen, kendisini sadece teknoloji markası olarak değil, daha çok bir yaşam tarzı markası olarak ifade ediyor.


Yenilikçi Teknolojilerle Tam Uyum


Markanın yenilikçi teknolojiler ve üstün kalite malzeme kullanarak ürettiği kulak üstü ve kulak içi kulaklıklar, powerbank’ler, şarj kabloları ve şarj pedleri ile telefon tutucular dünya çapında büyük beğeni topluyor. Hepsi bir arada şarj kabloları pek çok teknolojik cihaz ile tam uyumlu biçimde çalışabiliyor. Çoklu uca sahip şarj kabloları USB-A, USB-C, mikro-USB gibi bağlantı seçeneklerini içeriyor, ayrıca iPhone ve iPad gibi Apple cihazları ile tam uyum sağlıyor. Minimalist bir yaklaşımla ultra düz olarak tasarlanmış şarj pedi seçenekleri de Qi özellikle cihazların tümüyle kusursuz bir uyumla çalışabiliyor. Farklı yüzeylere kolayca tutunan ve kalıntı bırakmadan ayrılabilen telefon tutucular markanın iddialı ürünleri arasında bulunuyor. Oldukça işlevsel bir telefon tutucusu olan Backflip gibi modeller ise çok daha konforlu ve güvenli bir akıllı telefon kullanımı sağlıyor. Titizlikle tasarlanmış telefon tutucu aparatlar sayesinde ahizesiz telefon kullanımı çok daha kolay hale geliyor.


Yüksek Teknoloji, Zarif Tasarım


Yenilikçi bir teknoloji markası olan Vonmaehlen, teknolojik aksesuar tasarımlarında abartılı gösterişten kaçınarak minimalist esintiler taşıyan bir şıklık oluşturuyor. Yenilikçi teknolojileri kusursuz bir estetik ile buluşturarak başta şarj aletleri, kulaklıklar ve hoparlörler olmak üzere yüksek kaliteli ürünler sunuyor. Yüksek teknik özelliklerin sağladığı işlevsellik ve mükemmel bir zarafet ile tasarlanan ürünler, mobil cihazlarla uyumlu renk seçeneklerine sahip. Yaşam stilini tamamlayan şık aksesuarlar olarak da göz alıcı bir şıklık sunan bu aksesuarlara Vakkorama’nın ayrıcalıklı dünyasında kolayca ulaşılabiliyor. Teknolojiyi stilinin bir parçası haline getirmek istiyorsan, zengin model ve tasarım seçenekleri ile Vonmaehlen ürünlerini kaçırma!