• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
19 adet ürün bulundu
RIDLEY'S

Arkadaşlarınla ve sevdiklerinle güzel zaman geçirmeni sağlayacak, aynı zamanda hayal dünyanda kıvılcımlar çaktıracak eğlenceli masa oyunları arıyorsan, Ridley’s imzalı ürünler sana hitap ediyor. Vakkorama gençliğine ve dinamizmine ayak uyduran oyunlar, daha önce yaşamadığın kadar keyifli saatler geçirmene yardım ediyor. Solucan delikleri ve asteroit yağmurlarıyla mücadele etmek de renk eşleştirme bazlı kart oyunlarıyla saatler geçirmek de senin elinde; Ridley’s oyunları, sana sıra dışı bir eğlence vadediyor. Dünya çapında 60 ülkede ürünleri bulunan ve 2005’ten bu yana sektörde kendine önemli bir yer edinen Wild+Wolf’un markası Ridley’s, başta İngiltere olmak üzere birçok ülkede faaliyet gösteriyor.


Parti Oyunlarıyla Zamanın Nasıl Geçtiğini Anlamayacaksın


Wild+Wolf’un uzun yıllara dayanan sektör tecrübesinden izler taşıyan oyunlar arasından, arkadaşlarınla bir arada olduğun anlarda değerlendirebileceğin parti oyunları öne çıkıyor. Hem senin hem de arkadaşlarının çizim kabiliyetlerini gözler önüne serecek “Drawsome People”, arkadaşlarınla ve ailenle keyifli zaman geçirmeni sağlayacak strateji oyunu “No Llamas”, avuçlarındaki Sumo güreşçilerini dohyō çemberinde tutmaya çalışacağın “Sumo Slam” parti oyunlarından bazılarını oluşturuyor. Dekoratif ve sevimli kutulara sahip kimi oyunlar, oyun harici anlarda ev dekorasyonunu zenginleştirmene de katkıda bulunuyor.


Genel Kültürünü ve Reflekslerini Ridley’s Oyunlarıyla Test Et


Kendini bir sinema tutkunu olarak mı yoksa sıkı bir müziksever olarak mı tanımlıyorsun? O hâlde Ridley’s’in sunduğu soru oyunları seni ve sana rakip olacak oyun arkadaşlarını bekliyor. Her bir soru oyununda 140’ar adet soru yer alıyor ve seçeceğin oyuna göre; “Ünlü Kadınlar”, “Pop Kültür”, “TV Gösterileri”, “Sinema Filmleri” gibi pek çok kategori bulunuyor. Şayet oyun arkadaşlarına mavi ekran verdirtecek soru oyunları almak istiyorsan, hızlı kelime tahminlerine dayalı “Beyin Donduran” oyunu beklentilerini karşılıyor. Hızlı kelime tahmini demişken Ridley’s’in çok sayıda refleks bazlı oyunu da bulunuyor. “Hızlı Düşün”, “Avocado Smash” bu tür oyunları başarıyla temsil ediyor.


Tavla Gibi Klasik Oyunlardaki Başarını Gösterme Vakti


Tahmin, çizim, bilgi sorusu gibi oyunlar sana göre değilse, klasik yapıdaki oyunlarla zaman geçirmeyi hedefliyorsan, sana uygun Ridley’s oyunları da Vakkorama’da yer alıyor. Tavla, satranç, Çin daması, domino, poker gibi klasik oyunlar, bu defa Ridley’s farkıyla evine konuk oluyor. Dişine göre bir rakip bulduğunda eğlence dolu anların fitilini ateşleyebilir, arkadaşlarınla unutulmaz saatler geçirebilirsin; Ridley’s oyunları buna hizmet ediyor. Ailenle ve sevdiklerinle güzel zaman geçirmene yardım edecek masa oyunları arıyorsan, Wild+Wolf deneyimini yansıtan Ridley’s masa oyunları, Vakkorama aracılığıyla sana ulaşıyor.