• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
QUISHINI

Mutluluğu küçük şeylerde arayan Quishini, günlük yaşam objeleri için renkli ve eğlenceli tasarımlar hazırlıyor. Marka evde, ofiste, arabada, deniz kenarında kullanabileceğin taşınabilir hoparlörlerden lambalara, masa tipi fanlara kadar hayatını kolaylaştıracak günlük objeler tasarlıyor. Her gördüğünde yüzünü gülümsetecek bu objeleri Vakkorama ayrıcalığı ile keşfedebilir, ürünlerin pratik kullanımı ve renkli tasarımları ile hayatı kolaylaştırabilirsin. 


Her Gün İçin Neşeli Objeler


Quishini özgün tasarım estetiğini günlük objelere başarıyla taşıyor. Koleksiyonda yer alan parçalar, işlevsellik ve tasarımı eğlenceli bir anlatımla bir araya getiriyor. Uzaktan bakıldığında dekoratif birer obje gibi algılanabilecek Quishini tasarımları, sahip oldukları fonksiyonlarla kusursuzlaşıyor. Marka, her gün kullanabileceğin objeleri kendi tasarım dilinde yeniden yorumlayarak hayatına neşe katıyor. Nereye gidersen git yanından ayırmak istemeyeceğin taşınabilir hoparlörleri farklı formlarda yorumlayan Quishini, masa tipi fanlara ve kablosuz şarj cihazı, powerbank gibi modern yaşamın olmazsa olmaz teknolojik aksesuarlarına portfolyosunda yer veriyor.


Küçük Şeylerden Keyif Almayı Bilenlere


Quishini, form ve renkleri tasarımlarında eğlenceli bir şekilde kullanarak küçük objelerden büyük mutluluklar devşiriyor. Domuz, tavşan, boğa ya da yunus formunda bir taşınabilir hoparlör hayal edebilir misin? Pati şeklinde bir powerbank'in olsaydı emin ol onu yanından ayırmak istemezdin. Objelere alışılmışın dışında bir bakış açısı ile yeni formlar kazandıran marka, formların işlevselliğinden de tasarımlarında faydalanıyor. Fil şeklinde tasarladığı kablosuz şarj aletinde, filin hortumunu telefonun için bir stant haline getirerek fark yaratıyor. Yalın tasarım estetiği ile günlük objeleri stilize eden marka, renklerle tasarımlarına dinamizm katıyor. Yeşil, turuncu, pembe ve mavinin en güzel tonları eğlenceli formlarda hayatına giriyor. 


Müzik Deneyimini Dönüştür


En sevdiğin müziği duvarların ötesine, gittiğin her yere götürebilme özgürlüğü harika hissettiriyor, değil mi? Quishini hoparlörler taşıma kolaylığı sağlayan formları sayesinde her nereye gidersen git seninle gelebiliyor. Hoparlörlerin dış yüzünde yer alan renkli slikon kılıflar, tasarıma eğlenceli bir hava verirken hoparlörünü de dış etkilere karşı korunaklı hale getiriyor. Quishini Robot Bluetooth Hoparlör, nostaljik görünümü ile sıradan tasarımlardan ayrışırken cep telefonuna ve diğer akıllı cihazlara kolayca bağlanabildiği için dinleme deneyimini senin için pratikleştiriyor. En sevdiğin müzikleri kusursuz bir ses kalitesi ile sunan Quishini Robot Bluetooth Hoparlör, sevimli bir dekor nesnesi olarak odanın tasarımını da tamamlıyor. Vakkorama ayrıcalığı ile ulaşabileceğin eğlenceli Quishini tasarımları ile dilersen günlük ihtiyaçlarını eğlenceli objelerle giderebilir, dilersen bu tasarımları sevdiklerine hediye ederek hayatlarına renk katabilirsin.