• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
POPSOCKETS

Tek elle telefon ve tablet kullanmak çok güç, değil mi? Popsockets tarafından geliştirilen telefon tutamaçları bu büyük derde son veriyor ve ellerini serbest bırakıyor. Felsefe profesörü David Barnett’in eseri olan bu küçücük aleti Vakkorama ayrıcalığıyla keşfedebilir,  oldukça geniş olan desen ve renk yelpazesi içinden dilediğini seçebilirsin.


Kolay Yapışıyor, Tekrar Kullanılıyor


Popsockets ürünleri, körüğü açıkken yüksekliği 2 cm’ye yaklaşan, kapalıyken sadece 0,5 cm civarında olan 4,5 cm çapında bir yuvarlaktan ibaret. Hem tabletlerin hem akıllı telefonların arkasına herhangi bir zarar vermeden rahatlıkla yapıştırılabiliyor. İstendiğinde de çıkartılabiliyor. Yıkandıktan sonra yeniden ve daha güçlü yapıştırmak için sadece kurutmak yeterli oluyor. İki aşamalı olarak açılabilen körüğü sayesinde hayatı kolaylaştıran ve cep telefonu kullanmayı daha keyifli hale getiren ürün, cep telefonu ve tabletlerin iki farklı açıyla sabit tutulabilmesine imkân tanıyor. Bu çok özel cihaz, birlikte gelen bir aparat sayesinde aynı şekilde arabalardaki kontrol paneline rahatlıkla monte edilebiliyor.


Konforlu ve Pratik Kullanım


Kulaklık kablolarının dolaşması sorunu da Popsockets sayesinde tarihe karışıyor. Bu küçük ve özel aletin keşfedilmesini sağlayan en önemli etmen olan kablolar, çıkıntı halindeki ürüne sarılıyor ve sorun tamamen çözülebiliyor. Kusursuz bir kavrama sağlayarak fotoğraf ve video çekimlerinin çok daha rahat yapılabilmesine olanak veren alet, özellikle selfie çekimlerinde büyük kolaylık sağlıyor. Hem telefonu tutup hem fotoğraf çekme tuşuna basma zorluğu ortadan kalkıyor, telefon çok daha sıkı biçimde kavranarak olası kazaların önüne geçiliyor. Telefon ya da tablete iki tane yapıştırıldığında ise mobil oyunları oynamak çok daha pratik ve konforlu hale geliyor. Telefon ya da tablet standı olarak da büyük bir başarıyla kullanılabilen Popsockets ürünleri, körük bölümü katlandığında telefonun cepte taşınmasına engel olmuyor.


Eğlenceli ve Şık Tasarımlar


Popsockets, üzerinde yer alan özel tasarımlarla büyük beğeni topluyor. Farklı yaş gruplarına özel figürler olabildiği gibi, Star Wars gibi her yaştan hayranı olan ikonik figürler de tasarımlarda yerini alıyor. Süperman, Hulk, Spiderman gibi pek çok popüler karakterin yanı sıra soyut tasarımlar, rengarenk kelebek desenleri ya da göz alıcı tasarımlarıyla çiçek figürleri de tercih edilebiliyor. Mermer, ahşap, kumaş, bambu, ametist gibi dokular da çok hoş tasarımlarla görsel olarak üründe yer alabiliyor. Yenilikçi telefon tutucu teknolojisi ile akıllı telefon ve tablet kullanımını eğlenceli hale getirmek, çok daha kolay fotoğraf ve video çekebilmek istiyorsan, Popsockets ürünleri Vakkorama ayrıcalığı ile seni bekliyor.