• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
Filtre
FİLTRE
14 adet ürün bulundu
PIX

2016'da kişiselleştirilebilir sırt çantası fikri ile bir araya gelen üç arkadaş, iki yıllık yoğun bir çalışma ve 15 prototip sonrasında 2018'de PIX sırt çantasının bugünkü versiyonunu geliştiriyor. Kickstarter ve Indiegogo kampanyaları aracılığı ile toplanan fonlar sayesinde hayat bulan bu benzersiz proje, sana dilediğin gibi tasarlayabileceğin bir sırt çantası yaratıyor. Pikselleri kullanarak dilediğin tasarımı veya animasyonu yaratabileceğin PIX çantalar, Vakkorama ayrıcalığı ile beğenine sunuluyor. 


Mutluluk Hareket Halinde


Hepimiz birbirimizden farklıyız ve bunu ifade etmek için çeşitli yollar arıyoruz. Saçın, giydiklerin, takıların ve makyajın seninle ilgili birer ipucu içeriyor, tercihlerin yaşam stilini yansıtıyor. Peki ya sırt çantan? Tamamen kişiselleştirilebilir bir LED ekrana sahip sırt çantasıyla kendini ifade etmenin yüzlerce yolunu keşfetmeye hazır mısın? Kullanıcıları hareket halindeyken mutlu etmeyi hedefleyen PIX, sana yaratıcılığını kullanabilmen için alan tanıyor. Cep telefonun veya tablet bilgisayarın üzerinden kontrol edebileceğin çanta ekranında, dilediğin çizimi veya animasyonu gösterebilir, çantan aracılığıyla çevrendekilere dilediğin mesajı verebilirsin. 


PIX Sırt Çantasını Yakından Tanı


44 x 33 x 18 cm ölçülerine sahip olan PIX çantanı 10.000mAH pil kapasitesine sahip bir powerbank ile 6 saat boyunca kullanabilirsin. Cep telefonun veya tabletine yükleyeceğin uygulama üzerinden kontrol edebileceğin çantanda, piksellerle yaratılmış hazır tasarım ve animasyonları gösterebilir, kendini yürüyen bir saate dönüştürebilirsin. Uygulama aracılığı ile oyun oynayabilir ve eğlenceli anları çantan aracılığı ile arkadaşlarınla paylaşabilirsin. Ekranın çalışması için çantanın içindeki USB kabloyu bir güç kaynağına takıp eğlenmeye başlayabilirsin. 16 x 20 cm çözünürlüğe sahip olan LED ekran 16,5 milyon renk kombinasyonuna izin veriyor. Renkler ve şekiller arasında özgürce kaybolabilirsin. Sahip olduğu esnek, su itici kumaş, çantanı su sıçramalarına ve büyük fiziksel darbelere karşı dayanıklı hale getirdiğinden, korkmadan yağmur altında yürüyebilirsin.


Eğlencenin Sonsuz Olasılığına Hazır Ol


Çevrendekilere söyleyecek bir şeyin varsa çekinme; sırt çantanla dilediğin mesajı verebilir, yaratıcılığını konuşturduğun çizimleri herkesle paylaşabilirsin. Tasarımlarını animasyona çevirerek çantanda gösterebilir, otobüs beklerken, merdivenden çıkarken, kahve sırasında tüm gözleri üzerine toplayabilirsin. Vakkorama ayrıcalığı ile keşfedebileceğin PIX sırt çantaları, sahip olduğu LED ekranı ile sadece gününe neşe katmıyor, diğer aktiviteleri yaparken güvende kalmanı da sağlıyor. Bisiklete binerken veya dağda kayak yaparken olası kazaların önüne geçmek için, PIX çanta üzerinden sağa ya da sola sinyal verebilir ve frene bastığında çantanda STOP yazısı göstererek kendini ve çevrendekileri güvende tutabilirsin.