• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
Filtre
FİLTRE
2 adet ürün bulundu
PAIPAI PETS

Paipai Pets, yaşam alanlarını paylaştığın evcil dostların için sadece onlara özel olan ürünler tasarlıyor. Hazırladığı koleksiyonla güçlü bir etki yaratan ve tasarım ödülleri kazanan ürünler, evcil dostlarının mutluluğunu paylaşmanı sağlıyor. Oyun aksesuarları, beslenme üniteleri ve oyun alanı olarak tasarlanan mobilyalar, her iki tarafın yaşam alanlarını belirleme konusunda pratik çözümler sunuyor.


Evcil Dostlara Özel Mobilya Tasarımları


Şehir hayatının kısıtlı imkanlarını genişleten Paipai Pets tasarımları, hayvanların ev içinde huzurlu şekilde yaşayacağı bir konsepti sahipleriyle paylaşıyor. Ahşap ve metalin hayat verdiği estetik görünümle bütünleşen ürünler, sevimli dostların kısa sürede sahiplenerek vazgeçemeyecekleri objelere dönüşüyor. Evlerde kullanılan mobilyalardan ilham alınarak hazırlanan objeler, evlerin iç mekan düzeniyle uyumlu özellikler gösteriyor. Bir an olsun yanından ayırmadığın dostlarına uyku, oyun, beslenme konularında özel alanlar yaratan mobilyalar, sade ama etkileyici çizgilerden oluşuyor. Minik dostların gereksinimlerini karşılarken dekoratif açıdan da bir tarz ortaya koyan ürünler, evlere zevkli bir görünüm katıyor. Oturma odaları ya da salonlarda sorunsuzca konumlandırabileceğin mobilya çeşitleri, farklı boyutlara sahip kedi ve köpeklerin yaşam kalitesinin artmasına da fırsat veriyor. Endüstriyel tasarımları modayla harmanlayan, hayvanların ve insanların isteklerini birleştiren ürünler hayatına özel bir değer katıyor.


Dört Ayaklı Moda İkonları


Ailenin bir üyesi olarak hayatına kabul ettiğin dört ayaklı dostlar, pek çok konuda seçimleri etkiliyor. Dekoratif obje seçiminden ev içi yerleşime kadar hayatın merkezine onlar dahil ediliyor. İnsan hayatına bu kadar yön veren canlıların daha şık görünmesi için insan dostları da onlarla ilgili bazı girişimlerde bulunuyor. Daha havalı ve karakter sahibi bir görünüm için hazırlanan tasma, kurdele ve fular, hayatı paylaştığın minik dostlarına bir tarz kazandırıyor. El işçiliğinin seçkin örneklerini taşıyan deri ve kumaşın en özel şekilde işlenmesiyle ortaya çıkan bu ürünler, sevimli hayvanların daha cana yakın ve bakımlı görünmesine katkıda bulunuyor. 

Yaşam standartlarını yükselten, eğitimlerini kolaylaştıran bu tasarımlar, onlara hiçbir şekilde zararı olmayan malzemeler kullanılarak üretiliyor. Hayatını canlandıran, yaşam alanının atmosferine sıcaklık katan, insan ve hayvan birlikteliğine denge getiren Paipai Pets koleksiyonu herkesi mutlu ediyor. Asya Kıtası'ndan çıkarak dünyaya yayılan evcil hayvan mobilyası konsepti, bıraktığı etkiyle global bir tutkuya dönüşüyor. Estetik açıdan güçlü mobilyalar, onları harekete geçirecek oyuncaklar ve onlarla arandaki bağları güçlü kılan dekoratif biblo ve çerçevelerle, ortak bir yaşam için yenilikçi fikirleri hayata geçirebilirsin. Tüm yaşam alanlarıyla bütünlük oluşturacak yapısal özellikleri sayesinde pratik kullanıma imkan tanıyan Paipai Pets tasarımları, sevimli dostlarına sunulmak üzere Vakkorama Gadgets koleksiyonunda yerini alıyor.