• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
OLGA BERG

Avustralyalı tasarımcı Olga Lippmann tarafından kurulan lüks aksesuar markası Olga Berg, yenilikçi stili ve özgün tasarımları önemseyen duruşu ile büyük beğeni topluyor. Trend olan moda anlayışlarının özünü yakalayan ve kendi yorumuyla mükemmel ürünler geliştiren marka, özellikle seçkin çanta tasarımlarıyla öne çıkıyor. Olga Berg, çantaları başta olmak üzere tüm tasarımlarıyla Vakkorama’nın ayrıcalıklı ürün yelpazesi içinde yer alıyor.


Modern ve Gösterişli Tasarım Harikaları


Bir Avustralya markası olarak dünya modasının trend renk ve dokularını yaygın biçimde kullanan, geleneksel kültürel mirastan esinlense de dengeyi modern tasarımdan yana kuran marka, özellikle gösterişli çanta modelleri ile öne çıkıyor. Çalışan kadınlar için işlevsel ve şık tasarımlar sunan marka, günlük yaşamın dinamik yapısına uygun aksesuarlarıyla göz dolduruyor. Hem iş yaşamı hem de günlük hayat içinde çağdaş kadına kendini daha iyi hissettirecek göz alıcı tasarımlar sunan koleksiyon, yenilikçi stiliyle dikkat çekiyor. Kusursuz mükemmellikteki tasarımlar küçük ama işlevsel çantalarla kendini gösteriyor.


Çağdaş Kadınlara Özel Tasarımlar


Olga Berg’in çanta tasarımları sadece iş yaşamı ya da gündelik hayat ile sınırlı kalmıyor. Gece yemekleri, özel davetler, kokteyller, düğünler ve diğer aktivitelerde eşsiz güzellikteki çanta ve aksesuar modelleri tüm ilgiyi üzerine çekmeyi başarıyor. Bütünlüklü bir çağdaş kadın imajı için gereken tüm aksesuar modellerini sunan marka, özgün ve lüks ürünlerle fark yaratmak isteyenlerin tercih listelerinde ilk sıralarda yer alıyor. Çok özel işçiliği detaylarda kendini gösterirken askı ve kilit kısımlarındaki üstün malzeme kalitesi ve kusursuz işçilik Olga Berg tasarımlarının öne çıkan özellikleri arasında yerini alıyor. Omuz, sırt ve el çantalarında standart kalıpları aşan malzeme ve tasarımlar, çantaların formlarında da ifadesini buluyor. Olga Berg ürünleri klasik formları aşan, yenilikçi çanta formlarıyla dikkat çekici bir şıklık sunmayı başarıyor. 


Parlak ve Işıltılı Çanta Modelleri


Melbourne merkezli olarak 1987 yılından bu yana faaliyet gösteren Olga Berg’in çantaları, kompakt görüntülerinin ardında oldukça işlevsel ve kullanışlı modeller oluşturuyor. Canlı ve parlak tasarımları fazlasıyla öne çıkaran marka, ışıltılı parçaları kontrast dokularla buluşturmayı ve bu zıtlıktan doğan modern estetiği önemsiyor. Oldukça canlı renklerin parlak yüzeylerle buluştuğu çanta modelleri arasında vegan deri malzemeden üretilenler de özel bir yer tutuyor. Markanın tasarımlarında toprak ve doğal tonlar da farklı beğeni gruplarına ve gündelik hayat kullanımına hitap ediyor. “Çantayı al, çünkü hayat çok kısa.” mottosuyla kullanıcılara seslenen Olga Berg markasının ürünlerine Vakkorama ayrıcalığı ile erişmek mümkün.