• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
NEOTROY GAMES

2015 yılında faaliyetlerine başlayan ve kutu oyun sektöründe Türkiye’nin en önemli isimlerinden biri hâline gelen NeoTroy Games, Vakkorama’nın gençlik enerjisini yansıtıyor. Sıklıkla zaman geçirdiğin bilgisayar, konsol ve cep telefonu oyunlarından biraz olsun uzaklaşmak ve kutu oyunlarının en güzel örneklerini, Türkçe çeviriler eşliğinde deneyimlemek istiyorsan, markanın sunduğu oyunlar seni ve arkadaşlarını bekliyor.


Uluslararası Ödüllü Oyunlar Elinin Altında


Uluslararası ödül kazanan ve Türkiye’de satılmayan yapımları da yerelleştirerek ülke oyuncularının beğenisine sunan marka, tüm oyunları orijinaline sadık kalarak üretiyor. Ailenle ve sevdiklerinle bir arada olduğun anlarda başvurabileceğin kutu oyunları, eğlence ve rekabet dolu saatler geçirebilmeni sağlıyor. Kuracağın ordularla gizli hedefin doğrultusunda dünya hâkimiyetine adım adım ilerlemene olanak veren oyunlardan, yola kelime tarifi diye çıkıp saatlerin nasıl geçtiğini anlamayacağın yapımlara dek pek çok oyun, NeoTroy Games’in imzasını taşıyor. Türkiye’deki kutu oyun pazarının nabzını tutan ve oyun portföyünü daima geliştirerek ülkede kutu oyun ve oyun kafe kültürünü oluşturmak üzere yola çıkan marka, bu hedef ve girişimlerinde adım adım başarıya ilerliyor.


1990’lı Yıllardan Tecrübeli Olanlara Alternatifler


Oyunlarını; aile, strateji, parti olmak üzere üç ayrı başlıkta toplayan ve aynı zamanda, oyun seanslarında senin ya da oyun arkadaşlarının başvurabileceği aksesuarları da üreten NeoTroy Games, oyunların kutu içeriklerine son derece kapsamlı kullanım ve oyun kılavuzları eklemeyi de unutmuyor. Bilgisayar ve konsol oyunlarının henüz bu denli yaygınlaşmadığı ve görsel açıdan o kadar da başarılı olamadığı 1990’lı yılların başlarında masa oyunlarıyla zaman geçirdiysen, markanın sunduğu oyunlar sana da sesleniyor. Kuralların belirgin olduğu, gerçekleştireceğin hamleler için dakikalarca düşüneceğin oyunlar, eğlenceli saatler geçirmeni mümkün kılıyor.


Birkaç Dakikalık Maceralardan Saatler Süren Çekişmelere


Marka, oyun yelpazesini oldukça geniş tuttuğu için, her beklenti ve ayrılabilecek vakit aralığına uygun oyunlar bulman kolaylaşıyor. 15 dakikayla sınırlanan yapımlardan 4-5 saat boyunca devam edebilecek oyunlara dek birçok yapım bulunuyor. NeoTroy Games oyunlarında, süre gibi önemli bir başka değişken de oyuncu sayısı oluyor. Zira az bir kısmı tek kişilik olarak oynanabilecek yapımların asıl tadı ise iki ya da daha fazla kişiyle çıkıyor. Markanın sunduğu oyunlardan bazıları ise parti oyunu kavramının hakkını veriyor ve ondan fazla kişiyle oynanabiliyor. Şayet sen de dijital oyunlara ara verip arkadaşlarınla masa ve kutu oyunlarının kendine özgü dünyasına dalmak istiyorsan, NeoTroy Games oyunları Vakkorama'da seninle buluşmayı bekliyor.