• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
MOONI

İsveç merkezli bir ışık ve ses teknolojileri markası olan Mooni, ses ve aydınlatma sistemlerini kusursuz birer sanat eseri olarak tasarlıyor. İleri teknolojinin getirdiği işlevsellik ile yüksek estetikten gelen görsellik birleşerek mükemmel dekoratif objelere dönüşüyor. Minimalist İskandinav tasarım kültürünün izlerinden yürüyen Mooni’nin ürünlerini Vakkorama ayrıcalığıyla keşfetmek mümkün.


Rengini Ruh Haline Göre Seç


Ses, ışık ve estetiği bir arada sunan çok özel tasarımlarla yaşam alanlarına farklı bir hava katmak ister misin? Ev, ofis ve diğer yaşam alanlarında şık ambiyanslar oluşturan Mooni ürünleri, daha berrak sesler ve daha aydınlık anlar yaratıyor. Ödüllü tasarımlarında sadelik ve işlevselliği ön planda tutan marka, farklı renk seçenekleri sunan aydınlatma ürünleriyle beğeni topluyor. Mooni aydınlatma sistemleri ışığın gücüyle yaşam alanlarına farklı bir değer katmaya imkân tanıyor. Pek çok seçenek sunan lambaların rengini o an içinde olduğun ruh haline göre kolayca değiştirebiliyorsun. Renk seçenekleri olan lambalar bilinen düz renklerin yanında sana 4 ayrı benzersiz ışık modu seçme imkânı da sunuyor.


Birden Fazla Hoparlörü Eşleştir


Hoparlörler yüksek hızlı Bluetooth bağlantısı sayesinde birbirleriyle kolayca eşleşebiliyor. Markanın geliştirdiği akıllı teknolojiler sayesinde herhangi bir Bluetooth cihaz bağlandığında, iki Mooni hoparlörü otomatik olarak eşleşiyor ve ses sistemi stereo olarak çalışmaya başlıyor. Bu sayede çoklu ve etkili ses sistemleri kablosuz olarak kurulabiliyor. Yenilikçi WireFree özelliği ise kablo kirliliğini tamamen ortadan kaldırıyor. İstersen standart USB kablosu, istersen WireFree ile markanın bütün ürünlerini kolayca şarj edebiliyorsun. Rahatça taşınabilecek biçimde tasarlanan hoparlör ve fenerler, suya karşı dirençli yapısıyla sıçramaya karşı tam koruma sağlıyor.


Hem Hoparlör Hem Fener


Hoparlör ve fener işlevini bir arada karşılayan Mooni modelleri, farklı renk ve ışık şiddeti seçenekleri sunuyor. Kusursuz aydınlatma sağlayan fenerler, güçlü ses sistemleri ile açık alanda da mükemmel performans gösteriyor. Kamp, piknik ve diğer açık hava etkinlikleri için büyük avantaj sağlayan bu ürünler, 12 saate varan pil kullanım süreleri ile kesintisiz eğlence sağlıyor. LED lambalar da uzun ömürlü yapılarıyla çevre dostu bir kullanım sunuyor. Markanın ürünleri için özel üretilen kumanda ve şarj plakası aksesuarları ihtiyaç duyulması halinde ayrıca da satın alınabiliyor. Kuzey ülkelerinin kusursuz estetiği ve sadeliğini en yeni teknolojilerle buluşturan Mooni ürünleri aracılığıyla hayatına renk kat! Evde ya da dışarıda, gündüz ya da gece fark etmez, kendini müziğin ve ışığın ritmine bırak!