• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
MANU ATELIER

Manu Atelier, İstanbul'un en eski deri zanaatkarlarından olan Adnan Manastır'ın kızları Beste ve Merve Manastır tarafından 2014 yılında İstanbul'da kuruluyor. Marka, kendini mükemmel kadın ütopyasını yaratan bir resmin içinde görmediği gibi, aksine kendini kusurlarıyla seven, yaşamla gerçeklik bağını koparmamış güçlü kadınlara eşlik etmeyi seçiyor. Vakkorama ayrıcalığı ile keşfedebileceğin Manu Atelier koleksiyonu, yalın tasarımlarını iyi düşünülmüş detaylarla zenginleştiriyor. 


Gelenekten Beslenen Yenilikçi Bir Stil


Manu Atelier'in adını kısa zamanda dünya markaları arasına sokan bu iki başarılı kadın, babalarının zanaatkarlığını ve el işi deri ürünler üretmekteki ustalığını, bugünün ihtiyaçları ve modern stilleri ile kusursuz şekilde bir araya getiriyor. Marka, 1976'da Adnan Manastır tarafından açılan Yeşim Çanta ile köklü bağlarını korurken bugünün kadınını da iyi tanıyor. Yılların beraberinde getirdiği köklü birikimi modern formlarda stilize eden koleksiyonlar, her kadının gardırobunda kendine yer bulmayı hak ediyor. 


Kusursuz El İşçiliği ile Şekillenen Koleksiyonlar


Manu Atelier'in en güçlü yanlarından biri, her biri el işçiliği ile şekillenen eşsiz çantaları. El işçiliği ve birikimi ile markanın güçlü köklerini oluşturan baba Adnan Manastır, bitkisel işlentili natürel deriyi elleriyle kesiyor ve sonrasında her bir parça özenli bir el işçiliği ile dikiliyor. Dünyanın prestijli markaları arasına adını yazdıran Manu Atelier, tarihin zengin köklerinden aldığı gücü, kaliteyle yoğurarak modern bir tasarım hikayesi yaratıyor. 10 kişilik bir atölyede üretilen özgün tasarımlar, dünyanın dört bir yanındaki 30 ülkeye ulaşıyor. Pristine gibi klasikleşmiş tasarımlara imza atan marka, milyon dolarlık moda endüstrisi içinde sıkışıp kalmış markalardan kendini başarılı bir şekilde ayrıştırıyor.