• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
MA PRIMI GIOVANI

Defne Yiğit tarafından 2016 yılında kurulan MA PRIMI GIOVANI, popüler kültürden ilham alınarak yaratılan koleksiyonlarıyla genç ve kendini genç hisseden modaseverlere hitap ediyor. Rahatlığı, stil sahibi detaylarla buluşturan tasarımlar, karakterini yansıtman için benzersiz fırsatlar sunuyor. MA PRIMI GIOVANI'nin en seçkin tasarımları, Vakkorama koleksiyonlarında stilini vurgulayacak seçimler yapabilmen için bir araya getiriliyor. 


Dinamik Baskıların Önlenemez Yükselişi


Milano'da yaşayan Defne Yiğit'in 15 yaşındayken kurduğu MA PRIMI GIOVANI, tasarımlarındaki genç ve dinamik çizgilerle spor giyime bambaşka bir yorum getiriyor. Popüler film ve dizi yıldızlarının yanı sıra sporcuların stillerinden ilham alınan koleksiyonlar, motto niteliği taşıyan sözlerin ve popüler kültürde öne çıkan kişi, dizi, kitap ve filmlerin yaratıcı baskılarını içeriyor. Baskılarda, karikatürize edilmiş masal ve çizgi film kahramanlarının yanı sıra yaratıcı çizgilerle hareketlendirilen ünlü resim heykel ya da karelerle sistemi eleştirebilir ya da fikrini haykırabilirsin. Vakkorama'daki MA PRIMI GIOVANI koleksiyonunda seni ve stilini yansıtan bir tasarım seç, düşüncelerini giyiminle tüm dünyaya duyur!


Konfor Ve Şıklık Bir Arada


MA PRIMI GIOVANI, popüler kültürü yakından takip eden kadın ve erkekler için sweatshirt ve t-shirt tasarımları sunuyor. Son trendlerden beslenerek hazırlanan MA PRIMI GIOVANI tasarımları, maksimum konfor ve kaliteyi sunmak adına markanın İtalya'daki özel atölyesinde sıfırdan üretiliyor. MA PRIMI GIOVANI t-shirt'lerinin yanı sıra kapüşonlu ve kapüşonsuz sweatshirt modelleri vücuduna tam oturuyor, baskı ve dikiş kalitesi sayesinde şıklığını bir adım daha öteye taşıyor. MA PRIMI GIOVANI t-shirt ve sweatshirt modelleri, sunduğu rahatlık sayesinde vazgeçilmezlerin arasında yer almaya kesinlikle aday! Üstündeki baskılardan ilham al, yaratıcı eşleştirmeler yap ve fark yarat!


Stilinde Trendlere Yer Aç


Trendleri yakından takip ederken kendi tarzını ortaya koyacak özgün tasarımlar mı arıyorsun? MA PRIMI GIOVANI tasarımları aradığın tüm kriterleri barındırıyor. Popüler film, klip ve dizilerin sahnelerinin yaratıcı detayları, ikon haline gelmiş ünlüler ve hayata karşı duruşunu yansıtan sözlerin hepsi MA PRIMI GIOVANI t-shirt ve sweatshirt'leri üstünde farklı bir kimliğe kavuşuyor. Sezonun öne çıkan renklerinin yer aldığı koleksiyonlar, baskılarında tercih edilen neon renkler, taş detaylar ve ışıltılar sayesinde çok daha popüler bir görünüme ulaşıyor. 

Baskıları ve detayları sayesinde sokak modasına adını yazdıran MA PRIMI GIOVANI'nin özgün tasarımları, tüm gözlerin üstüne döneceği seçimler yapman için birebir! Vakkorama ayrıcalığıyla markanın en seçkin tasarımlarıyla tanışabilir, favori renginde t-shirt ve sweatshirt'ler satın alarak dolabını zenginleştirebilirsin.