• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
Filtre
FİLTRE
0 adet ürün bulundu
KREAFUNK

Hayatı müziksiz düşünemiyorsan ve her an her yerde kaliteli bir ses sistemine ihtiyaç duyuyorsan, sana harika bir haberimiz var! Kreafunk benzersiz kulaklıkları ve en şık hoparlörleriyle Vakkorama’da!


Kreafunk'ın Tasarım Felsefesi


Danimarka, dizayn alanında ün yapmayı başaran birçok markaya sahip. Bu isimlerin başında gelen Kreafunk, 2011 yılında Kenneth ve Ruben tarafından kuruluyor. Kaliteli ses sistemleri üretmenin peşinde olan iki arkadaş, bunu bir hayli iyi başarıyor ve teknolojideki gelişmelerin sıkı bir takipçisi olmakla kalmayıp kendi alanlarındaki teknolojiyi geliştirerek müzikseverlere benzersiz bir ses kalitesi sunuyor. Kreafunk'ı rakipsiz kılan bir diğer önemli özelliği ise sade, basit ve şık tasarımları. Markanın yaratıcıları sıradan günlük hayatın içinde onu olağanüstü yapan sayısız detay olduğuna inanıyor ve Kreafunk tasarımları da tamamen bu felsefe ile oluşturuluyor. Kısacası minimalizm bambaşka bir alanda yeniden doğuyor.


Her An Her Yerde İyi Müzik  


Kreafunk tasarımları mekân ve zaman tanımıyor! İster evinde ister arabanda istersen de sokakta, dilediğin zaman üstün bir sesle müzik dinlemene olanak sağlıyor. Kanepende uzanmış, koşuya çıkmış, yalnız ya da kalabalık arasında olabilirsin, sen neredeysen Kreafunk ses kalitesiyle yanında! aHead serisi berrak sesi ve kablosuz olma özelliğiyle benzersiz ve özgür bir kulaklık deneyimi yaşatıyor. Modanın en uyumlu trend renklerine sahip olduğu için, şık bir müzik keyfi sunuyor ve hemen hemen her tarzla uyum sağlayabiliyor. Onunla yalnızca kaliteli bir sese ulaşmakla kalmayacak, aynı zamanda kıyafetlerini de mükemmel bir şekilde tamamlayacaksın. Hatta bazen aHead’in giysilerinden daha çok dikkat çekeceğine emin olabilirsin.

aGroove serisi pürüzsüz ses ve görünümüyle bluetooth hoparlör dünyasının en minimal tasarımı olarak sunuluyor. Güncel renkleri, çarpıcı ve yuvarlak kenarları ile girdiği her alana uyum sağlıyor ve elbette beraberinde şıklığını da getiriyor. aGroove her yere sığabildiği için evde veya hareket halindeyken hiç fark etmez, seni asla yalnız bırakmıyor ve üstün ses kalitesini taşınabilir hale getiriyor. aFunk ise tasarımıyla çok şey söylüyor. Döngüyü ifade eden daire biçimi ve o biçimi takip eden hoparlörüyle 360 derece müzik keyfi sunuyor. aFunk ile müzik dinlemek müzik tarafından kuşatılmaya benziyor ve dikkat çeken küçük detaylarıyla keskin gözler tarafından tasarlandığını hemen belli ediyor.

Kreafunk şık ve modaya uygun tasarımlarla yaratıcılık ve işlevsellik arasındaki uçurumu yok ediyor. Ses kalitesiyle herkesin hayatına ürpertici melodiler ve şehirli titreşimler taşımayı başarıyor. Modern hayat her geçen gün daha da dinamik hale geliyor, hareket hiç durmuyor ama Kreafunk bu hıza yetişmeyi başarıyor.