• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
JOTT

"Alışılandan biraz üstte" mottosuyla yola çıkan JOTT, tasarladığı ultra hafif ürün konseptini 2010 yılından beri her yaştan kullanıcıya ulaştırıyor. Sportif tarzı estetik çizgilerle destekleyen marka, Vakkorama farklıyla kent yaşamına yeni bir tarz getiriyor.


Göründüğünden Fazlası

Sokak modasına ait ürünleri tasarımın merkezine alan JOTT, koleksiyonlarına birbirinden farklı kalıp ve çizgileri adapte ediyor. Katlanabilen ultra hafif formlara sahip mont ve spor ceket tasarımlarının sahip olduğu ayrıcalıklı doku, diğer ürünler üzerinde aynı etkiyi hissettiriyor. Hareketi sınırlamayan, korunaklı ve konforlu kıyafetlerin yaratılması dilediğin yere zahmetsizce ulaşmanın anahtarını sunuyor. Yumuşacık dokularıyla kış sezonunda içini ısıtacak mont modelleri, çift taraflı kompakt tasarımlarıyla dilediğin tarzı seçmen konusunda tercihi sana bırakıyor. Mükemmel bir tarz için aradığın ilham, yenilikçi koleksiyonla dileklerini gerçekleştiriyor. Modern ama sınırları zorlamayan bir stil için aranan tüm özellikler JOTT koleksiyonunda hayat buluyor. Kıyafetler arasında mükemmel bir uyumu yakalayacağın yenilikler, kent yaşamında gereken etkiyi göstermene yardım ediyor.


Renklerin Enerjisini Yaşa


Sportif ve dinamik bir ruhu temsil eden JOTT, ürünlerinde kullandığı zengin renk seçenekleriyle karakterini yansıtman için fırsat yaratıyor. Koleksiyon, urban tarzın yaratıcı ve rahat yönünü temsil ederken kendi dokunuşlarını kullanmaktan çekinmeyen  tasarımlar özel bir hikaye kazanıyor. Çocuksu desenlerle canlanan yağmurluklar, tekstil dokularla desteklenen şişme montlar ve JOTT logosuyla ikonlaşan plaj kıyafetleri, ayrıcalıklı bir görünüme dikkat çekiyor. Koleksiyon ile bütünleşerek kıyafetlere masumane ve doğal bir enerji katan renkler, hayal edilen samimi tarzı ortaya çıkarıyor. Hayatın pratik alanlarını temsil eden neşeli ve aktif ürünler seçim yapma motivasyonuna güç katıyor. Renklerin desenlerle birleşiminden ortaya çıkan yalın ve yaratıcı ürünler, sana her zaman güncel kalan bir tarzın kapılarını aralıyor.


Şıklığını Tamamla


JOTT koleksiyonuyla hayatına getireceğin canlılık, aksesuar modelleriyle görkemli bir hale dönüşüyor. Özgür ve aktif bir ruha uygun olarak tasarlanan aksesuarlar, sunduğu ürün çeşitliliği sayesinde sportif şıklığı her zamanki şekilde yaşamanı sağlıyor. Seyahatlerin olmazsa olmazı çantalar, yaz sezonunun vazgeçilmezleri güneş gözlükleri ve şapkalar, silüetine dair göz kamaştıran ipuçlarını ortaya koyuyor. Tüm bu aksesuar çeşitlerine ek olarak hazırlanan JOTT logolu telefon kılıfları, sahip olduğun popüler anlayışa vurgu yapıyor. Gençlik üzerinde güçlü bir etki yaratan, tasarımlarıyla bu anlayışını destekleyen koleksiyonlar, eğlenceli ve cezbedici bir akım yaratıyor. Kadın, erkek ve çocuklar için hazırlanan koleksiyonları sezonun trendlerine dönüştüren JOTT, Vakkorama'nın modern yüzüyle birleşerek özel birlikteliğin kapılarını aralıyor.