• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
Filtre
FİLTRE
18 adet ürün bulundu
J BRAND

2005 yılında Los Angeles'ta kurulan J Brand, konfor ve kaliteyi bir araya getiren tasarımları ile orijinal premium denim deneyimi yaşatıyor. Bir çift eskitilmiş skinny jean pantolon ile ün kazanan ve dönemin denim trendini belirleyen marka, kült stil ikonlarını kaliteli malzemeler ve kusursuz bir terzilikle sunarak zamansız koleksiyonlar hazırlıyor. Denim tasarımı ve üretimi konusundaki yetkinliğini dış giyimden, tişörtlere, aksesuarlara kadar geniş bir ürün yelpazesine uygulayan markanın özgün koleksiyonu Vakkorama ayrıcalığı ile keşfedilmeyi bekliyor. 


Her Gün Denim Günü


J Brand'in vücudunla kusursuz bir uyum yakalayan kalıpları, yüksek kaliteli elastik denim kumaşları ve yumuşacık dokuları sayesinde her gün denim gününe dönüşüyor. Marka form, renk ve detaylarda yaptığı değişikliklerle, onlarca denim modeli yaratarak her tarzdan kadın ve erkeğinin gardırobuna girmeyi başarıyor. Boyfriend ve mom jean kalıplarına koleksiyonunda yer veren marka, günün trend stillerini başarı ile yakalarken dar, geniş ve boru paça seçenekleri ile farklı stillere eşlik ediyor. Şık bir gömlek ve stiletto ile bir arada kullanarak göz alıcı bir görünüm yakalayabileceğin J Brand pantolonlar, sneaker ve dökümlü tişörtlerle bir arada kullanıldığında genç ve dinamik bir stil yaratıyor. Günlük görünümlerinde konforla kullanmak için farklı form ve renk seçeneklerini değerlendirebilir, premium bir denim deneyimi sunan J Brand modelleri arasından stilini yansıtan bir parça seçebilirsin. 


Doğaya Dost Sürdürülebilir Üretim


Marka, sorumsuz üretim anlayışının modasının geçtiğini söyleyerek yeni jenerasyon tarafından yönetilen moda dünyasında, sürdürülebilir üretim tekniği ile fark yaratıyor. Bir amaç doğrultusunda tasarımlarını ortaya koyan marka, giyenin şeklini alan, vücut ile kusursuz bir uyum yakalayan ve sezonlar değişse de görünümleri tamamlamaya devam eden denim pantolonlar yaratıyor. Daha iyi bir dünya için sürdürülebilir üretim tekniklerini benimseyen J Brand, neredeyse sıfır atık ile gezegen üzerindeki etkisini en aza indiriyor. Marka, yarının daha iyi şekillenmesi için sorumluluk almazsa modanın da bir anlamının kalmayacağına inanarak üretimde ekoloji dostu yıkama tekniklerini ve geri dönüştürülebilir materyalleri kullanıyor.


Stil Sahibi Günlük Görünümler


Denim konusundaki uzmanlığını pantolonlarla sınırlandırmayan marka, koleksiyonunu etek, elbise, ceket, şort ve tulumlarla zenginleştiriyor. Farklı vücut tipleri ve tarzlar için sayısız seçenek sunan J Brand, Vakkorama ayrıcalığı ile özgün koleksiyonunu beğenine sunuyor. Yalın çizgisini, konforlu ve işlevsel formlarla bir araya getiren marka, gün boyu hareket kabiliyetini sınırlamadan, stil sahibi tasarımlarla sana eşlik ediyor. Her gün kullanabileceğin denim görünümlerini keşfedebileceğin J Brand koleksiyonu, zahmetsiz şıklığın kapılarını aralıyor.