• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
HAPPYSWEEDS

Happysweeds markasının hikayesi Brooklyn Köprüsü'nden New York'taki Doğu Nehri'ne kağıt uçaklar atan birkaç çocuktan ilham alarak başlıyor. Aniden başlayan yağmur ile birlikte çocuklardan biri kağıt uçağı açarak yağmurdan kendini korumaya çalışıyor. Bu mutluluk anından beslenerek hayat bulan Happysweeds'in ilk şemsiye tasarımının adı da kağıt uçaklardan ilham alarak tasarlanmış Brooklyn Köprüsü oluyor. Vakkorama ayrıcalığı ile keşfedebileceğin Happsweeds, senin için her günü açık ve parlak kılıyor. 


Yağmura İnat, Yaşasın Hayat


Happysweeds renkli, mutlu ve özgün çizgisi ile kasvetli ve yağmurlu günleri aydınlatan şemsiyeler tasarlıyor. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen Happysweeds şemsiyeler, fonksiyon ve tasarımı uyumlu bir biçimde bir araya getirerek sana kendini iyi hissettirmeyi hedefliyor. Rengarenk tasarımlar arasından kendi stilini ve zevkini yansıtan bir model bulabileceğin bu benzersiz koleksiyon, yağmura ve kapalı havaların kasvetine inat, umudu, neşeyi ve mutluluğu savunuyor. İşe, okula giderken aniden yağmur başladığında, keyifli bir gezinin tam ortasında damlalar yüzünü ıslattığında Happysweeds imdadına yetişiyor. Yağmura karşı etkili bir koruma sağlayarak hayatını kolaylaştıran şemsiyeler, iç yüzlerinde yer alan renkli ve umut veren tasarımları ile gününü güzelleştiriyor. Happysweeds şemsiyeler, seni yağmur ve kasvetten alıp çocukluk günlerine, hayalini kurduğun tatile, şehrin en sevdiğin haline, bir sanat eserini izlemeye götürüyor.

 

Yüksek Koruma ve Dayanıklılık


Rengarenk ve umut veren desenlerinin yanı sıra Happysweeds şemsiyeler, yüksek koruma sağlayan işlevsel tasarımı ve yıllara meydan okuyan dayanıklılığı ile de ayrışıyor. 50+ SPF güneş koruması sağlayan kumaşı, tam otomatik ve rüzgar geçirmez yapısı sayesinde konforlu bir kullanım sağlıyor. Kauçuktan üretilen kolu mükemmel bir tutuş sağlarken kol üzerinde yer alan açma ve kapama düğmesi kullanımı pratikleştiriyor. Geniş bir açıklığa sahip olan şemsiye seni ıslanmaktan korurken düğmesine basılarak kolayca toplanıyor ve kılıfına giriyor. Oldukça hafif olan ve kapatıldığında az yer kaplayan Happysweeds şemsiyeleri konforla taşıyabilir ve pratik bir şekilde kullanabilirsin. 


Renkli Happysweeds Koleksiyonunu Keşfet


O an gelip, yağmur yüzünü ıslatmaya başladığında, kasvetli hava seni planlarından alıkoyduğunda, Happysweeds şemsiyeni açıp damlalardan korunurken bambaşka bir dünyaya yolculuğa çıkabilirsin. Limon ağaçlarının benzersiz kokusunu burnunda hissedebilir, Eyfel Kulesi'nin altında yağmuru izleyebilir, parlak mavi bir gökyüzünde bulutların dans ettiği anlara geri dönebilirsin. Fonksiyon ile bütünleşen tasarımlar sayesinde vişne çiçeklerinin romantik tonlarında anın tadını çıkarabilirsin. Vakkorama ayrıcalıkları ile beğenine sunulan özgün şemsiye tasarımları ile her gününü aydınlık ve ferah yaşayabilirsin.