• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
FONFIQUE

Fonfique, doğaya özgü güzellikleri simgeleyen desenlerin hayat verdiği ürünlere ev sahipliği yapıyor. Tamamı el sanatları alanında değer taşıyan ürünler, zanaatkarlar tarafından el işçiliğinin değerli aşamalarından geçirilerek üretiliyor. İllüstratör ve tasarımcı Ceylan Kolat öncülüğünde kurulan Fonfique, desenlere duyulan aşkla yaşama mutluluk katan ürünler tasarlıyor.


Dokuların Zarafeti


Doğaya özgü unsurları sanatsal dokunuşlarla yansıtan Fonfique, detayları ön plana çıkaran ürünleriyle görsel hislere seslenen estetik değerler yaratıyor. Renklerin iyileştirici yanını temsil eden, her desende renklerin dünyasına yapılan yolculuk kullanışlı tasarımlarla bir araya gelip canlı bir tarz yaratmanı sağlayacak. Çanta, cüzdan ve kılıfların türevleriyle ev serisini içeren koleksiyonlar, vitray sanatının vurucu etkisini taşıyor. Hayatın farklı anları için hazırlanan çanta ve kılıflar, yepyeni trendlerin yaratım süreci için liderlik yapmana imkan tanıyor. Desenleriyle büyüleyen, dokularıyla kendisine hayran bırakan çantalar, işlevsel yanı güçlü iç yapılarıyla basit ama etkili bir stil oluşturma noktasında yeni kapılar açıyor.

Lifestyle koleksiyonunun neşeli ve enerjik temsilcisi olan Fonfique, kaliteli ve kullanıcısını temas eden ürünleriyle iş hayatından okul sıralarına uzanan geniş bir kitleyi etkilemeyi hedefliyor. Gelişen teknoloji ile olmazsa olmaz haline gelen akıllı telefonlar için kılıflar, laptop modelleri için çantalar ayrıcalıklı dokuların enerjisiyle sarmalanıyor. İmza niteliğindeki göz alıcı çizgilerin hayat verdiği tasarımlar, kıyafet ve aksesuarlarla yan yana geldiklerinde büyüleyici bir form gerçekleştiriyor. Renklerin ve desenlerin gücünü kullanan Fonfique, yaşam alanına eğlence katmak için geliyor. 


Renklerin Tükenmeyen Enerjisi


Yeni stil kodları oluşturmak için renklerin büyük önem taşıdığını bilen Fonfique, geleneksel Türk el işçiliğiyle uyumlu renkleri yaratım sürecinde mükemmel şekilde harmanlıyor. Koleksiyona ait ürünlerde yer alan sıra dışı desenler, taşıdıkları geleneksel boyama teknikleri sayesinde ilk bakışta özgün ve karakter sahibi duruşa sahip olduğunu kanıtlıyor. Çevreyi ve kaynaklarını kullanma konusunda hassas olan Fonfique, yeni sezon tasarımlarıyla birlikte %100 vegan bir anlayışa evriliyor. Malzemelerini bu anlayışa göre yeniden dizayn ederek insanı ve ekolojik dengeyi korumayı amaçlayan Fonfique, doğallığın desteklenmesi adına büyük bir adım atıyor.

Kişisel alan yaratman konusunda duygularına desenleriyle destek veren marka, bakış açını pozitif noktaya odaklamak için ürünler tasarlıyor. Rutin olarak kullanılan nesneleri bambaşka dokularla, sana özel renklerle çeşitlendirerek farklı kılan ürünler, heyecanını açığa çıkarıyor. Renklerin hayat verdiği İlkbahar / Yaz sezonuna seslenen tasarımlar, okuldan plaja, ofisten iş toplantılarına kadar seni yansıtan desenleri dilediğin yere taşımana imkan tanıyor. Kendini ya da sevdiklerini mutlu etmenin yenilikçi yöntemi Fonfique, Vakkorama ile enerjisini birleştiriyor.