• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
ETTY&JACQUES

2014 yılında Olivia Barki tarafından kurulan Etty & Jacques markası, adını tasarımcının anneannesi ve dedesinden alıyor. Anneanne Etty ve dede Jacques'ın sahip olduğu zarif şıklığı, sokak modasına uyarlayan tasarımcı, sadece triko koleksiyonları yaratıyor. Vakkorama ayrıcalığı ile keşfedebileceğin bu marka, yalın çizgisinden ödün vermediği tasarımları ile modern kadının günden geceye tüm görünümlerine eşlik etmeyi hedefliyor. 


Yalın ve Kusursuz Parçalar


Yalın ve güçlü tasarımlar Etty & Jacques'ın kişiliğini oluşturuyor. Yarattığı parçalarla sadelik ve fonksiyonelliği bir araya getiren marka, feminenlikten ödün vermeden rahat ve şık bir görünüme kavuşmanı sağlıyor. Hareket kabiliyetini sınırlandırmayan konforlu giysilerle günün keyfini çıkarmak istersen, Etty & Jacques imzalı trikolara mutlaka şans vermelisin. Günlük parçalara yaptığı yaratıcı dokunuşlarla sokak modasını dönüştüren marka, zahmetsiz şıklığın kapılarını senin için aralıyor. Holiday elbiselerin belinde ve yakasında yer alan detaylar onu herhangi bir elbise olmaktan çıkarıp senin favorin yapıyor. July bluz önden bakıldığında yalın, günlük bir görünüm yaratırken cesur sırt detayı ile markanın özgün karakterini ortaya koyuyor. Femme etekler markanın tasarımlarında kendini gösteren feminen yaklaşımın güçlü örneklerinden biri olarak günlük görünümlerde fark yaratıyor. 


Hayatı Cool Tonlarda Yaşa


Marka, yalın ve özgün tasarımlarının yanı sıra renk seçimleriyle de modern çizgisini yansıtıyor. Desenler ve patlak renklerden kaçınan Etty & Jacques, tasarımlarında siyahın asilliğinden, beyazın yalınlığından ve toprak tonlarının samimi, doğal duruşundan faydalanıyor. Koleksiyondaki siyah parçalar asil görünümleri seven kadınlar için öne çıkarken marka kişiliğiyle doğal bir uyum içindeki mürdüm tasarımlar koleksiyona hareket katıyor. Yalın parçalarını, güçlü renkleri tek başına kullanarak vurgulayan Etty & Jacques, renk kartelasından koleksiyonuna uyumlu ikililer de devşiriyor. 


Günden Geceye Zengin Koleksiyonu Keşfet


Tasarımlarında konfor ve şıklığı bir araya getiren marka, pratik stili benimseyen kadınlar için günden geceye zengin bir koleksiyon sunuyor. Yalın ve güçlü tasarımları ile sokak modasına yeni bir bakış getiren Etty & Jacques, iş yerinde, arkadaş buluşmalarında, gece hayatında sana eşlik etmeye geliyor. Marka, günlük görünümlerinde rahatlıktan ödün vermeyenler için alan tanıyan kalıpları, nefes aldıran triko kumaşları ve tasarımın beraberinde getirdiği pratik kullanımı ile fark yaratıyor. Yalın tasarımı ve güçlü renk kullanımları ile ayrışan parçaları ayakkabı ve çanta seçimlerinle gün ve gece için uyarlayabilirsin. July bluz ve Femme etekleri gün boyu iş yerinde konforla kullandıktan sonra, makyajını tazeleyip topuklu ayakkabılarını giyerek gecenin ritmine kendini bırakabilirsin. Vakkorama ayrıcalığı ile keşfedebileceğin Etty & Jacques koleksiyonundaki parçalarla, modern stilini yansıtırken gün boyu konforlu şıklığın keyfini çıkarabilirsin.