• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
CAPORIGO

Birbirinden farklı tasarımlar sunan Caporigo, Vakkorama ayrıcalığıyla buluşarak yaz boyunca stilini yansıtmana yardımcı oluyor. Plajların vazgeçilmez aksesuarlarından olan hasır çanta ve şapkalar, tüm yaz boyunca yanında olmak için sahil şeridine iniyor. Öne çıkan şık detaylar ve yaza enerji katan canlı renklerden oluşan tasarımlar, yaz aylarının parlayan yıldızı olmaya hazır.


Hasır Tasarımlara Caporigo Dokunuşu


Kusursuz İtalyan işçiliğinin hayat bulduğu Caporigo detaylarına sahip hasır çanta ve şapkalarla kendi stilini buluşturabilirsin. Modeller, farklı dokuları ve tasarımlarında yer alan detaylarıyla şık olduğu kadar rahat da bir kullanım sunuyor. Renkli dokunuşlar ve farklı çizgileriyle Caporigo, sadece plaj modasını yansıtırken değil, şehirde de seninle birlikte oluyor. Beyaz, siyah ya da sarı gibi farklı renklerle, deri veya boncuk gibi aksesuarlarla desteklenen ya da sade görünümlere sahip Caporigo tasarımlarına Vakkorama avantajlarıyla sahip olabilirsin. Kendi tarzına uygun modellerle yazın sıcak sahillere veya hareketli şehir hayatına renk katabilirsin.


Farklı Tarzlara Uygun Detaylar


Sokak stilini tamamlamak ya da şık bir yaz davetine katılmak istediğinde hasır çanta ve şapkalarla bütün dikkatleri üzerine çekebilirsin. Ense topuzunu şapkanın altına gizleyerek maskulen ve gizemli bir görünüm elde edebilirsin. Dalgalı ya da düz saçlarla da tamamlanabilen Caporigo hasır şapka modelleri, güneş gözlüğü gibi aksesuarlarla desteklenerek sahil havasının sokaklara taşınmasında yardımcı oluyor. Caporigo hasır çantalar da rahat ve şık kullanımıyla hem günlük hem de özel davetlerde öne çıkıyor. Hareketli eteklerle ya da elbiselerle kullanılabildiği gibi, spor giyime de eşlik edebilen çantalarla kendi tarzını harmanlayabilir, benzersiz bir görünüm elde edebilirsin. Farklı boyutları ve renkleriyle Caporigo çantalar, hafif yapıları ve rahat kullanımlarıyla yaz aylarının vazgeçilmezi oluyor.


Modern ve Şık Görünümler


Güneşten korunmak ve plaj şıklığını yakalamak için ideal olan hasır tasarımları, günlük hayatına adapte ederek rahatlıkla kullanabilirsin. Açık renkli tasarımlara sahip hasır şapkaları daha sıcak havalar için tercih ederken siyah hasır şapkaları ise bahar aylarında değerlendirmeyi dene! Siyah bir pantolon ve beyaz bluzla takımlanabilecek hasır çanta tasarımlarıyla şık bir görünüm yakalanabilir. Hasır, sıklıkla yaz aylarının vazgeçilmezi beyaz giysilerle kullanılsa da, bej ve yeşil gibi farklı renk tonlarıyla da hasır tasarımları tamamlayabilirsin. Şort veya jeanlerle kullanabileceğin hasır şapka ya da çantalarla sokak stiline renk katabilirsin. Hasır çantaları ise spor ayakkabılarınla tamamlayarak günlük olarak kullanabileceğin gibi, şık bir elbiseyle yaz davetlerine de katılabilirsin. Cool bir görünüme kavuşmak için, örgü veya hafif dalgalı saçlarla Caporigo dokunuşlarına sahip hasır şapkaları Vakkorama farkıyla keşfet!