• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
Filtre
FİLTRE
0 adet ürün bulundu
CANADIENS

İtalya’nın Verona bölgesindeki küçük yerleşim yeri Isola della Scala merkezli olarak kurulan Canadiens, sevilen bir gündelik spor giyim markası olarak adını duyuruyor. Ceket modelleri ile dünya çapında ün kazanan markanın ürünleri, rahat ve konforlu bir kullanım sunuyor. Kaliteyi, şıklığı ve mükemmel sıcaklığı hissetmek istiyorsan, markanın ürünlerini Vakkorama ayrıcalığı ile keşfedebilir, bu özel stile sahip olabilirsin.


Futbol Topundan Gündelik Giyime


Son yıllarda adını giderek daha fazla duyuran markanın hikâyesi, halen birlikte faaliyet gösterdikleri ünlü kayak giyim markası Aesse’ye dayanıyor. 1967’de futbol topu, sonrasında futbol formaları ile bilinen Aesse, 1980’lerden itibaren dağcılık ve kayak sporu giyimine yoğunlaşıyor. Bu alanın en önemli markalarından biri haline geldikten sonra ise 1995 yılında Canadiens koleksiyonu ile gündelik spor giyime yöneliyor. Tasarım olarak Kanada’nın bilinen stilinin izlerini taşıyan bu özel koleksiyonda, ceketler ve montlar ön plana çıkıyor. 2003 yılından itibaren farklı kategoriler ve yaş grupları için geniş bir koleksiyon oluşturan Canadiens, dünya genelinde sevilen ve aranan bir marka haline dönüşüyor.


Kanada Stili, Akdeniz Sıcaklığı


Halen kurulduğu küçük yerleşim yerinde faaliyet gösteren marka, ilhamını aldığı coğrafya ile bağını asla koparmıyor. Kanada stili ile Akdeniz sıcaklığını birleştiren özel tasarımların tüm yaratıcı süreçleri ve üretim aşamaları bu küçük bölgede hayata geçiriliyor. Detaylara aşırı önem veren ve ürünlerinin ayrıntılardaki titiz işçilik ile anlaşılabileceğini düşünen Canadiens, kusursuz bir estetik oluşturan yüksek kaliteli ceket modelleri ile dikkat çekiyor. Sportif stilde tasarlanan ürünler, kadınlar ve çocuklar için de sayısız alternatif sunuyor. Tercihe göre canlı ya da sade renk seçenekleri sunan erkek ve kadın modelleri, çoğunlukla motifsiz ve tek renk olarak tasarlanıyor.


Ceketlerde Kusursuz Detaylar


Erkek ceket modellerinde soğuk kış aylarının yanı sıra sonbahar ve ilkbahar ayları için de farklı ürünler tasarlayan Canadiens, fermuar, çıt çıt, cep, kapüşon gibi detaylarda mükemmel tasarımlar sunuyor. Ceketleri doğru biçimde katlamaya ve içinde korumaya imkan veren cep tasarımları da geliştiren markanın kadın ceketleri oldukça sade ve şık bir stil sunuyor. Güçlü teknik özellikler ve yüksek konfor ile birlikte eşsiz bir estetik de sunan kadın modelleri arasında parkalar, şişme montlar ve mevsimlik ceketler bulunuyor. Çocuk ürünlerinde de aynı yüksek kaliteyi ve estetiği koruyan marka, ailenin tüm fertleri için yenilikçi ve şık bir stil öneriyor. Canadiens kalitesi ve estetiğini keşfederek stilinin bir parçası yapmak istiyorsan, eşsiz modeller Vakkorama ayrıcalığı ile seni bekliyor.