• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
CAFFLANO

Her zaman her yerde mükemmel kahve seninle… İyi bir espresso için coffee shoplara gitmekten sıkıldıysan ve bir kahve makinesinin de mutfağında kocaman bir yer işgal etmesini istemiyorsan, sana harika bir haberimiz var! Tüm dünyada kahve tutkunlarının gözde markası Cafflano artık Vakkorama'da! 


Kahve Tutkunu Mühendisler Gururla Sunar


Beanscorp, 2013 yılında yenilikçi fikirlerle, portatif kahve ekipmanları geliştirmek ve üretmek amacıyla kahve tutkunu birkaç mühendis tarafından kuruluyor. Şirketin bu alanda birçok farklı tasarımı ve ürünü olmasına rağmen amiral gemileri, manuel espresso yapıcı olan Cafflano oluyor. Ürün adını Latinceden alıyor. Marka, kahve fabrikası anlamına gelen "coffea" ve kolay anlamına gelen "plano" kelimelerinin birleşiminden doğuyor. Cafflano piyasaya çıktığı andan itibaren çalışma prensibi, kalitesi ve tasarımı sayesinde dikkatleri kendi üzerine çekmeyi başarıyor. Daha şimdiden 20'den fazla uluslararası ödülün sahibi olan Cafflano, 80 ülkede satışa sunularak tüm dünyadan kahve tutkunları ile buluşuyor. Cafflano'nun üreticileri kristal berraklığında kahve içme imkânını herkes için sunuyor. Tüm kahve tutkunları için basit, yenilikçi ve sürdürülebilir tasarımlar üreten Beanscorp, bu amaç uğruna hiç bitmeyen Ar-Ge yatırımlarına girişiyor ve her zaman, her yerde harika bir kahve deneyimi yaşatmak amacıyla çalışıyor.


Her Zaman Her Yerde Mükemmel Kahve Seninle


İyi kahve içmeye alıştıysan, ortalama bir makineden gelen ortalama bir kahveye asla tahammül edemezsin. Ancak iyi bir espresso deneyimi için her seferinde ya gerçek bir kahveciye gitmelisin ya da evine iyi bir kahve makinesi almalısın. Tabii bir Cafflano'ya sahip değilsen... Çünkü Cafflano, kahve deneyimini baştan aşağı değiştiriyor ve kuralları adeta yeniden yazıyor. Sana, espresso'nu dilersen iş yerinde çalışırken veya hafta sonu kamp yaparken rahatça içme imkânı tanıyor. Hatta seyahat ederken bile kaliteli kahveye ulaşmanı sağlayarak lüks bir konfor sunuyor. Cafflano, hafif ve kompakt bir tasarım olması sebebiyle her zaman her yere kolayca taşınabiliyor. Üstelik iyi bir espresso deneyimi sunmak için 9 bar basınçla baş edebiliyor ve sadece bu özelliğiyle bile benzerlerine büyük bir fark atıyor. 

Cafflano, sana kaliteli kahveyi birkaç dakika içinde sunmayı garanti ediyor. Üstelik uzun uzadıya bakım, temizlik ve benzeri işler gerektirmiyor. Ürün, birbirine zahmetsizce eklenip ayrılabilen parçalardan oluşuyor. Zarif tasarımı ve parlak renkleri sayesinde yalnızca damak tadına değil, göz zevkine de hitap etmesini çok iyi biliyor. Cafflano mühendislik harikası bir ürün olduğu için, mükemmel çalışma prensibiyle yıllara dayanan güçlü bir kalite sunuyor.