• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
25 adet ürün bulundu
BRAND WHO

Volkan Güzelce ve Koray Arıcı'nın ortak girişimi ile 2012 yılında İstanbul'da doğan Brand Who, "Giyinmek paylaşmaktır." mottosu ile erkek giyimine yepyeni bir bakış açısı sunuyor. Cool çizgisi ile şehirli ve modern erkeğin heyecan dolu maceralarına eşlik eden marka, cesur stiller yaratıyor. Vakkorama ayrıcalığı ile keşfedebileceğin Brand Who, seni stilinle fark yaratmaya davet ediyor. 


Maceraya Hazır Ol


Yarının belirsizliğinden ilham alan Brand Who, anın keyfini çıkaran ve günün getirdiklerine her an hazır olan erkekler için zengin seçenekler sunuyor. Koleksiyonda yer alan eşsiz parçalar, hayatın sonsuz enerjisi içinde akarken seni kuralların ve limitlerin ötesine götürüyor. Herkese saygı duyan ama kendi yolunda ilerleyen Brand Who erkeği, özgür ruhu ile her zaman kalabalıkların bir adım önünde yürüyor. Yaşadığı zamana odaklanan marka, yaratıcı fikirleri giyilebilir hale getirerek seni bu eşsiz maceraya hazırlıyor. Parçanı seç, stilinle bir adım öne çık ve yaşamın davetkar sesine kulak ver!


Cool Tarzını Yansıt


Sınırların ötesinde dans etmeyi seven marka, hayatın günlük akışı içinde hareket kabiliyetini artıracak şık parçalar hazırlıyor. Profesyonel hayatında rahatlıkla kullanabileceğin şık ve sade gömlekler, markanın kendine has çizgisini cesurca yansıtan baskılı tişörtler, salaş stilleri ile maceranı konforlu haline getiren sweatshirt'ler Brand Who koleksiyonunda seni bekliyor. Benzersiz koleksiyonları ile seni yepyeni bir deneyime davet eden marka, güçlü çizgisini her parçada yansıtıyor. Brand Who, özgür ruhlu ve modern erkeklere günün her anı için mükemmel bir gardırop yaratmayı hedefliyor. Gündüzlere renkli ve ironik parçalarla eşlik eden marka, geceleri eğlenceye karışman için seni koyu tonların gizemli dünyasına davet ediyor.


Renk ve Desenlerin Ritmine Kapıl


Yaşamın enerjisinin içinde akmasına izin ver, Brand Who ile renk ve desenlerin ritmine kapıl! Olağan dışı tasarımları ile seni kalabalıklardan ayıran marka, renk ve desenleri korkusuzca tasarımlarına taşıyor. Benzersiz koleksiyonlarında kullandığı baskılar markanın güçlü kişiliğini cesurca ortaya koyuyor. Sınırlandırılmadan, beklenmedik şekilde kıyafetlerde kendini gösteren baskılar markanın taşıyıcısı haline geliyor. Her gün ihtiyaç duyacağın tasarımları kendi çizgisiyle farklılaştıran marka, seni şehrin içinde yeni bir efsane olmaya çağırıyor. Sarı, turuncu, eflatun, bordo ve yeşil birbirine karışarak, dans ederek, sınırı geçerek tasarımlara hayat veriyor. Desenler tasarımı tamamlayan bir bileşen gibi değil, markanın karakterinin yansıması olarak ortaya çıkıyor. Vakkorama aracılığıyla keşfedebileceğin Brand Who koleksiyonu, seni anın tadına varmaya, cesur tarzınla beklenmedik bir maceraya atılmaya davet ediyor.