• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
BKR

2011 yılında Tal Winter ve Kate Cutler tarafından kurulan BKR, iç ve dış güzelliğin birbiriyle bağlantılı olduğuna ve ikisinin de temelinde hidrasyonun yattığına inanıyor. Tek kullanımlık plastik şişelerin ekosisteme verdiği zararın önüne geçmek için yola koyulan bu iki kadın, hayallerini BKR ile hayata geçirerek çevre dostu ve şık şişeler üretmeye başlıyor. Önemseyen, sorumluluk alan duruşu ile fark yaratan marka, zaman içinde koleksiyonunu aynı bilinçle ürettiği dudak nemlendiricileri ve aksesuarlarla genişletiyor. 


Yalın, Fonksiyonel ve Duyarlı


Yalın ve göz alıcı tasarımı ile yanından ayırmak isteyeceğin BKR şişeler, hayatın kamera arkasındaki anlarından ilham alıyor. Marka, akıllıca tasarlanmış şişelerini bir uçağı yakalamaya çalışırken, yağmurun altında otobüs beklerken, evinde konforla uzanırken, bir dilim pizzayı iştahla tüketirken, günü erken saatlerde selamlarken anın ihtiyaçlarına cevap verecek bir eşlikçi olarak konumlandırıyor. 

Temelde cam şişe üzerinde slikon kılıf ve sızdırmaz kapaktan oluşan BKR şişeler, sevimli görünümlerinin yanında hayatı kolaylaştıran işlevselliği ile de ayrışıyor. Slikon kılıf tutuş kolaylığı sağlarken tamamen sağlıklı cam şişeni dış darbelere karşı da korunaklı hale getiriyor. Yudumlarken sızıntı yapmaması için tasarlanmış küçük ağzı tamamlayan sızdırmaz kapak üzerinde yer alan halka, taşıma kolaylığı sağlıyor. İşte, okulda, sporda sana eşlik etmeyi hedefleyen marka, tek kullanımlık plastiklerin yarattığı çevresel yıkıma karşı seni duyarlı olmaya ve sorumluluk almaya davet ediyor. 


Stilize Edilmiş Hidrasyon


Hidrasyonu marka kimliğinin temeline koyan BKR, bu misyonla sıra dışı ürünler tasarlamaya devam ediyor. Bilinçli tüketime odaklanan marka, senin ihtiyaçlarına fonksiyonel çözümler sunarak yaşam kaliteni artırmayı da ihmal etmiyor. Sorumluluk, fonksiyon ve sıra dışı tasarım anlayışının bir araya geldiği ürünler, günlük ihtiyaçlara stilize çözümler üretiyor. Su şişelerin yanı sıra, şişelerin en çok temas ettiği dudakları da düşünen BKR, paraben, sülfat ve glüten içermeyen dudak nemlendiricileri de üretiyor. Özenle seçilmiş bitki aktiflerinin temiz bir teknoloji ile işlenmesinden doğan balsamlar, dudaklara yumuşatıcı, onarıcı ve dönüştürücü bir vegan tedavi uyguluyor. 

İnovatif kimliğini günlük ihtiyaçlara akıllı çözümler üretmek için kullanan marka, su şişesinin fonksiyonunu artırarak dudak balsamını şişe kapağına eklenebilir bir forma dönüştürüyor. Böylelikle vücudunu nemlendirmek kullanabileceğin doğaya saygılı içerikler günün her anında yanında oluyor. Kapağa takıp çıkarılabilen yüksek nemlendirme etkili balsam ile dudakların her zaman ideal nem seviyesini koruyabiliyor. Vakkorama ayrıcalığı ile keşfedebileceğin BKR şişeler günlük ihtiyaçlarını karşılarken doğaya da sorumlu davranıyor.