• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
BAUBLE BAR

Amy Jain ve Daniella Yacobovsky’nin 2011 yılında New York merkezli olarak kurduğu Bauble Bar, herkes için erişilebilir ürünleriyle kusursuz bir stil sunuyor. Markanın mükemmel bir uyum ve yaratıcılıkla çalışan tasarım ekibi, kuralları yeniden koyuyor ve aksesuarlara yeni bir tarz getiriyor. Bu değişim bir parçası olmak istiyorsan küpe, yüzük ve kolyeler başta olmak üzere eşsiz tasarımlar Vakkorama ayrıcalığıyla seni bekliyor.


Yenilikçi Bir Yorum


Markanın hikâyesi Harvard Business School'dan arkadaş olan iki kurucusunun ilgi gören mücevher modellerinde, daha uygun fiyatlı seçenek bulunmadığını fark etmesiyle başlıyor. İkili, yüksek fiyatlı üst düzey markalar ile alt sınıflara yönelik ürünler dışında, bir takı ve mücevher kategorisi oluşturmak için kolları sıvıyor. Bauble Bar markasını kurarak üst segment takı tasarımlarını pek çok kişi için erişilebilir kılan Amy Jain ve Daniella Yacobovsky, yeni bir iş modeli geliştirerek kısa sürede bir dünya markası oluşturuyor. Yeni bir moda felsefesi ve trend algısının peşinde koşan Bauble Bar, geniş bir takı yelpazesi ile herkesin kalbini fethetmeyi başarıyor.


İlhamı Gök Kuşağı


Sokağın dinamik tarzına ve hareketli tasarımlara büyük önem veren Bauble Bar, tasarımlarında eğlenceyi ve neşeyi eksik etmiyor. Her hafta New York merkezli olarak duyurduğu yeni set koleksiyonlarıyla tüm dikkatleri üzerine topluyor. Mükemmel bir dinamizm örneği olarak tasarımlarını sürekli yenileyen marka, en seçkin ürünlerini büyük bir hızla insanlara ulaştırmayı başarıyor. Altın ve pırlanta serisinde göz alıcı şıklıkta takı tasarımları sunan marka, hem klasik modellere yer veriyor hem de geometrik desenlerle yenilikçi tasarımlar geliştiriyor. Kolye uçları, bilezikler ve diğer ürünlerde dünyanın farklı kültürlerinden esintiler taşıyan motifler kullanan Bauble Bar, farklı ürünlerde uyumlu takımlama yapma olanağı da tanıyabiliyor.