• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
ATTIC & BARN

Attic & Barn markasını 2010 yılında İtalya'da kuran tasarımcı çift, her şeyden habersiz Filanda Motto'da bulunan eski bir arşivi inceliyordu. 19. yüzyılın sonlarından itibaren 60 binden fazla ögenin saklandığı arşivde, sıra dışı ve birbirinden çarpıcı kıyafetler dikkatlerini çekti. Çiftin bu güçlü ve vintage görünümlerin etkisinde kalarak yarattığı koleksiyonda, önceleri sadece baskılı ipek elbiselere yer verilmesi planlanıyordu. Ancak Attic & Barn o kadar güçlü ve eklektik bir tasarım gücüne sahipti ki, farkını hemen ortaya koyan elbiselere; ayakkabı, çanta gibi aksesuarlar da eşlik etti. Sen de bu sıra dışı ve özgür tasarımlardan seçimler yaparak kendi kentsel stilini yaratabilirsin. Vakkorama'nın bu dünyaca ünlü koleksiyondan senin için seçtiği tasarımları, güçlü ve ayrıcalıklı silüetine dahil edebilir, ikonik cazibenle göz kamaştırabilirsin.


Elegan, Zarif ve Şık


Farklı ve zevkli detaylarla buluşan yüksek kalitedeki kumaşlar, Attic & Barn tasarımlarına karizmatik bir duruş ve elegan bir stil kazandırıyor. Her sezon kendini yenileyen ve trendleri oluşturan silüetlerle harmanlanan seçkide, şehirli kadının dinamik ve yenilikçi tavrını vintage çizgilerle destekleyen bir duruş hakim. Sen de genç ve modern metropol kadını için tasarlanmış bu ayrıcalıklı seçkide, günlük yaşamda ihtiyacın olan tüm tasarımları bulabilirsin. Romantik dokunuşlarla şekillendirilmiş elbise, etek ve bluz modelleri arasından seçtiklerinle, kendi naif stilini yansıtan tasarımları özgürce karıştırabilirsin. Kendi stilini farklı tarzları karıştırarak oluşturmaktan hoşlanıyorsan, işte bu gerçek bir moda ikonu olduğunun göstergesi! Attic & Barn seçkisinde tam da buna uygun sayısız alternatif bulabilir ve farklı tasarımları kendi tarzınla özgürce buluşturabilirsin.

 

Geçmişten Günümüze Taşınan Zarafet


Kimlikli ve özgürce yenilenmiş bir stilin temsilcisi olan Attic & Barn tasarımlarında, vintage çizgilerin modern dokunuşlarla profesyonelce yenilendiği gözden kaçmıyor. Romantik stilin çarpıcı detaylarından biri olan plise; şifon, organze, ipek gibi hafif ve uçuşan kumaşlara ilham veriyor. Etek, elbise ve rahat kalıplarla tasarlanmış maxi boy pantolonlar, plise ve diagonal çizgilerin retro gücünü tasarımlara yansıtıyor. Sen de retro temalı modern tasarımları gardırobuna taşımak istersen, Vakkorama koleksiyonlarında sunulan Attic & Barn imzalı modelleri keşfedebilirsin. Bomber ceketlerle sportif ve elegan bir zarafeti stiline taşıman kaçınılmaz! V yakalı trikoları şeker pembe, lila, ekru gibi pastel renklerle tasarlanmış pantolonlarla takımlayabilir, yünlü palto modelleriyle bu profesyonel silüetini tamamlayabilirsin.