• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
Filtre
FİLTRE
0 adet ürün bulundu
ARTS HEADS

Arts Heads, doğaya ait figürlere mizahi bir tarz ekleyerek onları birer sanat eserine dönüştürüyor. Her biri sanatsal değere sahip olan çalışmalar, yaşam alanının atmosferini tamamen yeniliyor. Sıra dışı dekorasyon alternatifi arayanlar için ayrıcalıklı bir seçim yaratan objelerle, Vakkorama Gadget koleksiyonunun en seçkin ürünlerine sahip olabilirsin.


Yaşam Alanına Stil Kat


Kendine has duruşu temsil eden Arts Heads, estetik değerlere sahip, konsept tasarımlardan oluşuyor. Kumaş ve elyaf malzemelerin yaratıcı fikirle işlendiği hayvan figürleri göz alıcı dekorasyon eserlerine dönüşüyor. Dekorasyon düzenlemelerinde klasik kalıpların yerini alan figürler, mimari açıdan yüksek zevkin yansıması olarak kendisini kanıtlıyor. Çizgi film karikatürlerini andıran üç boyutlu formlarıyla gerçekçi görünümler yaratan objelerle, yaşam alanları daha canlı ve sıcak bir atmosfere bürünüyor. Doğal yaşama zarar vermeden onunla iç içe yaşamanın en eğlenceli hali olan Arts Heads koleksiyonu, sanatsal zevklerine dair çevrene neşeli ipuçları veriyor.


Yaratıcı ve Modern Tasarımlar


Farklı bir bakış açısı geliştirmen konusunda zihnini aydınlatan Arts Heads, el işçiliğinin gücünü duvarlara taşıyor. Doğrudan görsel duyulara dokunan, yüksek kaliteli kumaşların çekiciliğini dokunmadan yaşatan ürünler, büyüleyen detaylarıyla aklını başından alıyor. Şapka takan bir kedi ya da pipo taşıyan bir köpeği simgeleştiren tasarımlar, sanatın esprili yanını temsil ediyor. Figürlerin ruhuna uygun kumaş çeşitlerinin kullanılması, hazırlanan ürünlerin modern tavrını açığa çıkarıyor. Keten, kadife, pamuklu kumaşların doğallığını içeren modeller, klasik stilden rustik stile uzanan farklı akımların etkisini kullanıldıkları alanlara taşıyor. El işçiliğinin en kaliteli örnekleri arasında kendisine yer bulan Arts Heads tasarımları, sahip oldukları yalın çizgilerle alanların enerjisini açığa çıkarıyor.