• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
ANOTHER PROJECT

Alışılmışın dışında bir ayakkabı modası yaratan Another Project, birbirinden çarpıcı ayakkabı, bot, terlik, sandalet ve sneaker modelleri tasarlama yolculuğuna devam ediyor. 2013 yılında Jens Bak Kristensen ve Helle Bennetzen Skaarup tarafından kurulan Danimarka merkezli marka, keskin ve kıvrımlı hatlara sahip sıra dışı çizgideki ürünleri ile ayakkabı modasına yepyeni bir yorum getiriyor. Kendisini tüm kalbiyle şehirli biri olarak tanımlayan Another Project, modaseverlerin şehir hayatının koşturmacasına ve hızına yetişebilmeleri için oldukça rahat ürünler tasarlıyor. 


Çarpıcı Detaylar İle Göz alıcı Botlar


Another Project, keskin detaylara sahip bot ve çizmeleri ile kış modasında göz alıcı bir şıklık yaratıyor. Ayak sesinin sokaklarda büyüleyici bir tınıyla yankılanmasını sağlayan kışlık ürünler, markanın usta tasarımcıları tarafından ince bir zevk eşliğinde büyük bir titizlikle tasarlanıyor. Tarzın ister klasik çizgideki sivri burunlu botlar ister sportif çizgideki bağcıklı botlar olsun, ayaklarını soğuk kış günlerinde sımsıkı saran kaliteli botlar ile soğuğa karşı dimdik yürümenin tadını çıkarabilirsin. Giydiğin her palto ile büyük bir uyum yakalayan bot ya da çizmelerin sayesinde kış modasına adını yazdırabilirsin.


Sportif Tarzını Sıra Dışı Bir Sneaker ile Yansıt


Renkli yapıda tasarlanan Another Project imzalı sneaker modelleri, esnek malzemeden üretilen taban yapısının verdiği güvenle nerede olursan ol, rahatlığından ödün vermemeni sağlıyor. Rahatlığın ayakkabı modasına yansıması olan modelleri, ister ofiste ister sokakta konfor ve şıklığı bir araya getirerek kullanabilirsin. Dayanıklı yapısı ile uzun süre kullanacağın sneaker'ınla günlük hayatına sportif bir çizgi kazandırmanın keyfini doyasıya yaşayabilirsin. Hayran bırakan konforlu yapısı sayesinde zemine temas eder etmez ayaklarında hissedeceğin rahatlık ile, sana sadece gezip görmek istediğin her yerin tadını çıkarmak kalıyor.